şükela:  tümü | bugün
 • günlerdir nihat özdemir'e tff'ye sallayan gs'lilerin bilmesi gereken durum...
  bülent uslu:
  albayrak'ın eşi italya'dan gelip, koronovirüsü albayrak’a, albayrak’tan da terim’e(mustafa cengiz teyit etti)bulaştırmış ama gs’liler, maçın seyircisiz oynamasını isteyen bize hakaretler yağdırdılar. peki albayrak’ın eşi, italya’dan gelince neden karantinaya alınmamış? suçlu kim?

  https://twitter.com/…903/status/1242826782308532224

  açıklama: başlık kısaltılsın diye böyle açıldı
 • doğruluğu kesin olarak bilinemez, o yüzden spekülatif bir iddiadır. ama, tabii ki olasılık dahilindedir. yine de tff'nin kabahatini hiçbir şekilde ortadan kaldırmaz.

  1) virüsü adım adım takip mi ettiniz .mın evladı? terim'in 14 gün boyunca temas ettiği herkesi (basın mensupları dahil) testten geçirdiniz de geriye bir tek albayrak mı kaldı şüpheli?

  2) hadi diyelim ki, virüs albayrak'tan bulaştı. bu tff'yi temize çıkarır mı zannediyorsunuz? liglerin tatil edilmemesinin sakıncası sadece oynanan 90 dakika ile sınırlı mı sanıyorsunuz? her maçın hafta boyunca süren idmanları, kampı, ulaşımı var. zaten esas risk buralarda... ligler tatil edilmediği süre boyunca bir arada vakit geçiren yöneticiler, teknik adamlar, oyuncular arasında bulaş olması en temel risk zaten. tff ligleri tatil edene kadar geçen her gün bu yüzden skandal. ama iq'nuz ayakkabı numaranız kadarsa sadece haftada bir oynanan 90 dakikaya odaklanırsınız, "bakın bizden geçmemiş, demek ki kendi kabahatleri." diye salakça çıkarımlar yaparsınız. "acaba ligler 7-8 gün önce tatil edilmiş olsaydı, terim ve albayrak (florya'da, takım otobüsünde, vs.) yine bir araya gelecek miydi, birlikte zaman geçirecek miydi?" diye düşünmek aklınıza gelmez. niye? çünkü, tiner beyin hücrelerini öldürür.
 • macin seyircili oynanmasi icin kampanyalar duzenleyenleyip sonrasinda tff neden maci iptal etmedi diye 180 derecelik donus yapanlarin inanmayacagi aciklama.
 • gerçekten garip bir durum. kızmaları gereken kişiye değil de federasyona kızıyorlar. fıkra gibi.

  tamam federasyona kızmakta kısmen haklı olabilirsiniz ancak derbi maçın seyircili oynanması için garanti veren mustafa cengiz'in ve eşi italya'dan dönmesine rağmen fevkalade sorumsuzca davranan abdurrahim albayrak'ın hiç mi suçu yok?

  kızların millete bela okuyup hakaret edeceğine asıl sorumlulara da iki çift laf etse ya!
 • ...
  bu durumda abdurrahim'e kim bulaştırdı.
  a) cevat
  b) muhittin
  c) pakize
  d) hiçbiri
 • (bkz: 14 kuralı)
 • pandemi nedir?
 • olay şöyle olmuş. abdurrahim albayrak'ın eşi italya'dan gelmiş. ona bulaştırmış. 16 mart'ta telekom arena'da terim, albayrak, kaan kançal, cengiz ve yusuf günay bir toplantı yaptı.

  terim, günay ve albayrak yanyana oturuyordu

  peki kimlerde korona çıktı? bingo!
 • artık abdurrahim başkanım insanları kafalarından tutarak yalap şalap öpmez umarım

  (bkz: ay lav yu hozaaaam)