şükela:  tümü | bugün
 • yoktur. eğer terkettiyse zaten planını programını yapmıştır. seviyorsa özlediği için döner, özlem bitince yine gider
 • tekrar tekrar terk edilmek için aranılan yollardır. ilk bir kaç hafta uğraşılabilir, anlık bir sinirle pişman olacağı bir karar almıştır belki karşıdaki. o kritik süreçte döndü döndü, dönmediyse vazgeçmeyi bilmek lazım. hatta aylar sonra kendisi gelip af dilese bile dönmesine izin vermemek lazım. aradığını bulamadığı için dönmüştür, özlediğinden değil. aradığını bulduğu anda yine terk edecektir.
 • terk eden kadinlarin %90i geri dönmez, hayatiniza onsuz devam etmeyi ogrenmeniz gerekecek. ha bir de %10luk kisim var ki sizi hala seven ama sizin onu terk etmeye hareketlerinizle zorladiginiz kisim. bu kisiler dusunceli tek bir hareketle kolaylikla geri kazanilir bir dahaki terk edisine kadar.
 • terk eden sevgiliyi geri getirmenin tek bir yolu varsa oda aramamaktır ölsende gebersende aramıycak sormayacaksın umrunda değilmiş hissini karşındakine vereceksin o an dönmesede sonra dönecektir gene dönmezse ilişkinize bir şey katamamışsınız demekki çokta şeyetmeyin
 • ağladığınızı, acı çektiğinizi, çok özlediğinizi göstermek onu kazanmak yolunda zerre işe yaramaz. hatta bunun bilincinde olmasa bile bu olay egosunu tatmin eder ve kendini daha iyi hissetmesine yarar. bu da "iyi ki terk etmişim" düşüncesini pekiştirir.
  illa olacaksa kazanma çabasını dozunda bırakın. belki 1-2 gün. sırf ilerde "çaba harcasaydım tekrar kazanır mıydım" düşüncesi içinizi kemirmesin diye.
 • 1-asla gözünde dramatik bi sahne çizme (içip içip aramak, evden çıkmayıp bunalıma girmek vs.) ve radikal değişiklikler eşliğinde eskisinden daha fazla sosyalleş
  2-daha güzel bir kadın bul ve mutlu olduğunu göster.

  kesinlikle mutluluğuna taş koymak ve düzene girmiş hayatını yıkmak için gelecektir.

  not:yalnız zaten bu söylediğim şeyleri başarabilirsen tekrar döndüğünde sen kapıları kapatmış olacaksın.

  konuyla ilgili klip
 • yolunu falan siktiret de kadın bi adamı kafadan bi kere sildi mi onun geri dönüşü ömrü billah olmaz.

  kritik süreç genelde ilk 1 aydır. o ara geri çevirebilirsin. 1-3 ay arası yine şansın var.

  3 aydan sonra kadın seni hayatından öyle bi siler ki yolda selam versen "sen kimdin ya çıkaramadım" der.

  o yüzden ne bok yicekseniz eli çabuk tutun. senden umudu kestiği an bi yabancıdan daha yabancı olursun.
 • basit kural: onu kazanmaya harcayacağınız sürede kendinizi iyice geliştirip, yeni bir kadına yatırım yaparsanız çok daha mutlu ve huzurlu olursunuz. o ya da bu şekilde o kadın sizi terk ettiyse peşinden gitmeyiniz. bundan sadece zararlı çıkarsınız. o ayrılık gün gelir tekrar olur. siz ise yıllar sonra bakıp harcadığınız zamana değmediğini fark edersiniz.

  bırakın gitsin, siz haklı olabilirsiniz, o orospunun teki olabilir, tabii ki siz de hayvanlık yapmış ve kadını kaçırmış olabilirsiniz, sonuç değişmez. her durumda kadın kafasında "sizin durumunuzdan bağımsız" olarak olayı rasyoneleştirir ve kendini haklı yapacak sebeplere dayandırır. bu sebepler erkek olarak sizin asla anlayamayacağınız sebepler olacaktır. sizin onu etkilemenizin tek yolu görünen değil kendince rasyonelleştirdiği sebepleri bulup, bunlara oynamakla mümkündür.

  örnek senaryo: kadını aldattınız, kadın ayrılalım, böyle olmaz, kaldıramadım dedi. siz burada kadının "aldatıldığı için üzgün olduğunu" düşünerek, özür dilediğiniz, köpek oldunuz, çiçekler aldınız, sensiz yaşayamam, kadınım filan dediniz. kadın kesinlikle kabul etmedi ve tekmeyi koyup sizi uzattı. burada fark etmese de beklediği şey aldatmanıza rağmen güçlü ve istenen biri olduğunuzu ona fark ettirmenizdi. size öyle tutkun olmalı ki eğer sizi terk ederse, o kadına gideceğinizi düşünerek delirmeli, sizi kaybetmemek için mücadele etmeli. siz öyle cümlelerle bir rekabet ortamı yaratmalsınız ki siz aldatmanıza rağmen sizin için savaşmalı. sizi o kadının kollarınana atmamalı. saçma mı? maalesef gerçek bu. güç arkadaşlar. erkek=güç. gücünüz var ise, istenenseniz, kadın karşınızda erir. eşitlik, karşılıklı sevgi filan yok. aşk dengesizdir. kadın dengesiz değilse mutlu ve bağlı değildir. hatta bir kadın "artık huzurluyum, eskiden seni kaybetmekten korkardım" filan diyorsa. ayrılık yakındır. çünkü kadının anksiyetesi azalmış.

  üstteki senaryoda siz haksızdınız ama kadının düşünce biçimini bildiğiniz için doğasını sabote ederek kandırdınız. bazen de düzgün işleyen ilişkilerde sorunlar olur. zamanla dırdırlar başlar, o dırdırlar memnuniyetsizliğe ve aşk ölümüne gider. burada da kadın yine kendince bir sebebe inanır ve ayrılır. böyle yol ayrımlarına girmeden fark etmeniz ve öncesinde tutum sergilemeniz gerekir. en sonunda ayrılınca "ulan nerede yanlış yaptık?" diye kalakalır. köpeğe bağlarsınız fakat bir işe yaramaz. kural 1: kadına yalvarmanız, geri dön demeniz ancak onu kaybetmeniz konusunda işe yarar. suçlu da olsanız böyle davranmayın. özür dileyin ama erkek gibi dileyin.

  sonuç olarak o kadını yalvararak, önünde eğilerek, "bak güzel günlerimiz olmuştu" diyerek, "hatıralarla" geri getiremezsiniz. kadın ancak ve ancak kafasındaki süreçten rahatsızlık duyarsa veya kendinden şüpheye düşerse geri döner. bu yüzden zaman zaman stalk yapar. kontrol eder. sizin bu aşamadan tek yapmanız gereken güçlü olmak ve yeni yatırımlara bakmak. dönse de kabul etmemek. batık yatırımlarla her ne kadar çok seviyor olsanız da uğraşmamak. özellikle kadınların dünyasını bildiğiniz de her şey çok kolay oluyor. yani bilin ki o hatıralara saygı duymuyor, bilin ki yaşananlar "yaşandı bitti saygısızca" seviyesinde önemsiz şeyler. bilin ki size baktığı gibi başka gözlere bakıyor. bilin ki biriyle sert seks yapıyor. bunlardan sonra onu kabul eder misiniz? etmeyin. en büyük motivasyonunuz da "onsuz da yaşayabileceğiniz, ona bağımlı olmadığınız" olsun. yani siz onun için mi yaşıyorsunuz? o sevgiyi, aşkı, bağlılığı tekrardan yaşayabileceğiniz biri olduğuna inanın yeter.
 • terk eden kadını geri kazanmak diye birşey yoktur arkadaşlar. sizi seven fedakar insanlar bulun. fedakar insan terketmez. sevmese bile saygısından bırakmaz. terkeden insanın saygısı da kalmamış demektir.