şükela:  tümü | bugün
  • yoktur. eğer terkettiyse zaten planını programını yapmıştır. seviyorsa özlediği için döner, özlem bitince yine gider
  • tekrar tekrar terk edilmek için aranılan yollardır. ilk bir kaç hafta uğraşılabilir, anlık bir sinirle pişman olacağı bir karar almıştır belki karşıdaki. o kritik süreçte döndü döndü, dönmediyse vazgeçmeyi bilmek lazım. hatta aylar sonra kendisi gelip af dilese bile dönmesine izin vermemek lazım. aradığını bulamadığı için dönmüştür, özlediğinden değil. aradığını bulduğu anda yine terk edecektir.
  • ahahahahah.

salak mısınız lan? neyi kazanıyorsunuz. birisi sizi istemediğini en basit haliyle gösteriyor terk ediliyorsunuz, alooo.
  • 1-asla gözünde dramatik bi sahne çizme (içip içip aramak, evden çıkmayıp bunalıma girmek vs.) ve radikal değişiklikler eşliğinde eskisinden daha fazla sosyalleş
    2-daha güzel bir kadın bul ve mutlu olduğunu göster.

kesinlikle mutluluğuna taş koymak ve düzene girmiş hayatını yıkmak için gelecektir.

not:yalnız zaten bu söylediğim şeyleri başarabilirsen tekrar döndüğünde sen kapıları kapatmış olacaksın.

konuyla ilgili klip
  • terk eden sevgiliyi geri getirmenin tek bir yolu varsa oda aramamaktır ölsende gebersende aramıycak sormayacaksın umrunda değilmiş hissini karşındakine vereceksin o an dönmesede sonra dönecektir gene dönmezse ilişkinize bir şey katamamışsınız demekki çokta şeyetmeyin
  • terk eden kadinlarin %90i geri dönmez, hayatiniza onsuz devam etmeyi ogrenmeniz gerekecek. ha bir de %10luk kisim var ki sizi hala seven ama sizin onu terk etmeye hareketlerinizle zorladiginiz kisim. bu kisiler dusunceli tek bir hareketle kolaylikla geri kazanilir bir dahaki terk edisine kadar.
  • terk eden kadını geri kazanmak diye birşey yoktur arkadaşlar. sizi seven fedakar insanlar bulun. fedakar insan terketmez. sevmese bile saygısından bırakmaz. terkeden insanın saygısı da kalmamış demektir.
  • ağladığınızı, acı çektiğinizi, çok özlediğinizi göstermek onu kazanmak yolunda zerre işe yaramaz. hatta bunun bilincinde olmasa bile bu olay egosunu tatmin eder ve kendini daha iyi hissetmesine yarar. bu da "iyi ki terk etmişim" düşüncesini pekiştirir.
    illa olacaksa kazanma çabasını dozunda bırakın. belki 1-2 gün. sırf ilerde "çaba harcasaydım tekrar kazanır mıydım" düşüncesi içinizi kemirmesin diye.
  • kaçtığı atın ayağına kement atın, düşerse sizindir, düşmezse hiç sizin olmamıştır.

yeni nesil süzme kaşar bi instagram kadınını sevmiyorsanız, o kadın terk etmeden önce 1000 kere tartmıştır zaten kafasında bu durumu.
    1000 kere düşünüp en sonunda "ayrılalım" diyorsa, götünüzden alev çıkartsanız da geri dönmez (alev olmasa da kıvılcım çıkardım ve dönmedi)

"başka kızla görünün" taktiği kaşarlarda işe yarar belki. yoksa siklemez.
    "spor yapın, kitap okuyun, loto kazanın" taktiği de giden kadını etkileyecek bir şey değildir.
    "ben bunu terk ettim ama artık bicepsleri var, bi de gazap üzümlerini okumuş, hemen geri döneyim" diyen bi kadının beyin loblarını sikeyim zaten.

kendinizi fiziksel ve mental açıdan geliştirmeniz, sevecek yerleriniz hala sağlamsa, bir sonraki ilişkinizde faydalı olur ama dediğim gibi, giden kadın değerli biriyse onu geri döndürmez.
    kaşar bi ergense gider gelir kafasına göre, siz de 'gidin gelin'.