• yoktur. eğer terkettiyse zaten planını programını yapmıştır. seviyorsa özlediği için döner, özlem bitince yine gider
  • bayır aşağı olan yollardır... işin sonunda yuvarlanıp dinozorlara yem olmak da var.

yine de gözünüzü kararttıysanız ona küçük sürprizler yapın.
  • eski sevgiliyi telepatiyle geri kazanma

not : videodaki youtuber şakakların yerini bile bilmiyor ama siz yine de deneyin yorumlar olumlu *
  • tekrar tekrar terk edilmek için aranılan yollardır. ilk bir kaç hafta uğraşılabilir, anlık bir sinirle pişman olacağı bir karar almıştır belki karşıdaki. o kritik süreçte döndü döndü, dönmediyse vazgeçmeyi bilmek lazım. hatta aylar sonra kendisi gelip af dilese bile dönmesine izin vermemek lazım. aradığını bulamadığı için dönmüştür, özlediğinden değil. aradığını bulduğu anda yine terk edecektir.
  • acı ama gerçek, tek yol var.
    çivi çiviyi söker.
    kıskançlık. seviyosa kesin irtibata geçecektir, küfür etmek için bile olsa.
    yok ses çıkmadıysa, daha uğraşma, bitmiş o iş.
  • salın gitsin. nasılsa bir hayrı dokunmayacak. boşuna maymun olmayın.

imza: tuzu kuru
  • evlenme teklif edin...sizi sağlam pabuç görmediği içi terketti belki...yada bi siktir daha yersiniz nolacak...
  • böyle bir yol olsa da kgeri kazandığında o kadin eski kadin olmayacak. o ilişki o eski ilişki olmayacak bekleme ayni tadı. hep açılacak o eski mevzular.

o yuzden 1 yolu var bırak gitsin mutsuz etme onu. he cok isterse ve ustesinden gelebilirse herşeyin, o gelir zaten.
  • ben size söylim böyle bir şey yok abi.. istediğiniz her yolu deneyin umursamıyosa umursamıyordur zaten sizden bir kere vazgeçmiş çoğu kadın tükürdüğünü yalamaz pişman olsa da ah o sevgiliye karşı olan gururları yok mu öyle bir duvardır ki o duvarı delemezsiniz. o beni terk ettiğinde bahanesi ona çok güven verdiğimden dolayı beni kıskanmadığını söyledi olmuyor dedi şaşırdım kaldım daha bir çok bahaneler bahaneler.. çaresizce verdiği hükme boyun eğmek zorunda (bırakıldım) özel kahve fallarımı dersiniz tarotlar mı dersiniz ne varsa yaptım çoğu da başarılıydı bir tanesi hatta ismini yazdı koydu önüme bir şey sormadan pişman dönecek dedi dönmedi. daha sonra fal uygulamalarına sardım milletin taşşak konusu da oldum tabi ki erkek adamda fal uygulamaları ne diye.. kısacası belli bir miktar sarın fal uygulamalarına bi kaç ay döneceğini umut ediyorsunuz daha sonra zaten anlayıp kahve bile içmemeye başlıyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap