şükela:  tümü | bugün
 • giden kadını geri döndürmek mümkün olmaz. dönmüş olsa dahi kısa süreli bir dönüş olacaktır. onun için özgür bırakın.
 • yoktur. gereği de yoktur.
 • terk eden kadinlarin %90i geri dönmez, hayatiniza onsuz devam etmeyi ogrenmeniz gerekecek. ha bir de %10luk kisim var ki sizi hala seven ama sizin onu terk etmeye hareketlerinizle zorladiginiz kisim. bu kisiler dusunceli tek bir hareketle kolaylikla geri kazanilir bir dahaki terk edisine kadar.
 • yoktur. boş yere kürek çekmenin bir anlamı yok. bunu bizzat tecrübelerime dayanarak söylüyorum. hatta ömrüm bunu denemekle geçti ama bugüne kadar bir sonuç alamadım.
 • gerekli olanlar;
  -1 adet güzel kadın
  -biraz sabır
  -dışarıya açık instagram, twitter vs.

  şimdi tarifi veriyorum.

  terk edilme sonrası 5 gün içinde, ondan daha güzel bir kadınla vakit geçirmeye başlıyoruz. gezmeler, tozmalar, fotolar...

  ilk önce "sen tam bir or*spu çocuğusun" diye bir mesaj gelecektir. heyecana gerek yok. sakin kalmaya devam ediyoruz. "sen de tam bir kaltaksın" yazmıyoruz. (öyle olsa bile)

  sonrasında hanımefendi bir yolunu bulur, sizinle iletişime geçer zaten. (ama ben olsam işte tam burada s*ktiri çekerim)
 • terk eden kadını geri kazanmak diye birşey yoktur arkadaşlar. sizi seven fedakar insanlar bulun. fedakar insan terketmez. sevmese bile saygısından bırakmaz. terkeden insanın saygısı da kalmamış demektir.
 • bir milli piyango bayine gidiyorsun, piyango bileti alıyorsun(loto da olur) sonra kendine büyük ikramiyenin çıkkmasını sağlıyorsun. sonra ayaklarını götüne vura vura sana geri döner. eğer işe yaramazsa suratıma tükürebilirsin.
 • ilişki boyunca yeterince piç olur ve tatmin ederseniz* sadece bekleyerek bunu başarabilirsiniz.
 • kısaca gelişmektir. zaten işkenceye varan şeyler yapan katıksız bir orospu çocuğu falan değilseniz sizden daha iyisini bulduğu için terk etti, bunu bilin.

  şimdi size anlatayım:

  fiziksel: öncelikle spor salonuna yazılacaksınız. yapmayın. terk edilmek iyi bir motivasyon ama uzun süreç için yeterli değil. sıkılıp bırakıcaksınız, hah içinizde varsa bilemem. ayrıca gelişmek sadece fiziksel değil ama buna ihtiyacınız var ise tavsiyem yeme alışkanlıklarınızı değiştirerek başlamanız. “you are what you eat” demişler.

  kültürel ve zihinsel: iki üç kitap okuyun, kendi gelişiminize yatırım yapın, ekonomik olarak uygun ise gezin yeni ülkeler insanlar tanıyın. en önemlisi hobi veya sürekli ilgileneceğiniz ve zevk aldığınız bir spor bulun, ya da ikisini de.

  ekonomik: işinize ya da gençler için derslerinize odaklanın, gelişin. yükselmeyi hedefleyin. işsizseniz iş bulun, zaten işsiz olduğunuz için terk edilmişsinizdir.

  şans: evet bu da lazım ama siz yine şans geldiğinde hazır olun.

  bütün bunların sonunda bambaşka biri olacaksanız muhtemelen o kadını artık beğenmeyeceksiniz. ama benim için ille de o diyorsanız, bir şansınız olma ihtimali var. her şey bir yana faydalı bir insana benzediniz sonunda.

  ne demiş doktor house: yediler yedilerle, sekizler sekizlerle evlenir. siz sekiz olun, peşinizden koşsun o yediler. romantik kelimelere kanmayın, hayatta herkes sınıf atlama peşinde. ikişkiler de bunun bir yolu.