şükela:  tümü | bugün
  • kısaca gelişmektir. zaten işkenceye varan şeyler yapan katıksız bir orospu çocuğu falan değilseniz sizden daha iyisini bulduğu için terk etti, bunu bilin.

şimdi size anlatayım:

fiziksel: öncelikle spor salonuna yazılacaksınız. yapmayın. terk edilmek iyi bir motivasyon ama uzun süreç için yeterli değil. sıkılıp bırakıcaksınız, hah içinizde varsa bilemem. ayrıca gelişmek sadece fiziksel değil ama buna ihtiyacınız var ise tavsiyem yeme alışkanlıklarınızı değiştirerek başlamanız. “you are what you eat” demişler.

kültürel ve zihinsel: iki üç kitap okuyun, kendi gelişiminize yatırım yapın, ekonomik olarak uygun ise gezin yeni ülkeler insanlar tanıyın. en önemlisi hobi veya sürekli ilgileneceğiniz ve zevk aldığınız bir spor bulun, ya da ikisini de.

ekonomik: işinize ya da gençler için derslerinize odaklanın, gelişin. yükselmeyi hedefleyin. işsizseniz iş bulun, zaten işsiz olduğunuz için terk edilmişsinizdir.

şans: evet bu da lazım ama siz yine şans geldiğinde hazır olun.

bütün bunların sonunda bambaşka biri olacaksanız muhtemelen o kadını artık beğenmeyeceksiniz. ama benim için ille de o diyorsanız, bir şansınız olma ihtimali var. her şey bir yana faydalı bir insana benzediniz sonunda.

ne demiş doktor house: yediler yedilerle, sekizler sekizlerle evlenir. siz sekiz olun, peşinizden koşsun o yediler. romantik kelimelere kanmayın, hayatta herkes sınıf atlama peşinde. ikişkiler de bunun bir yolu.
  • kaçtığı atın ayağına kement atın, düşerse sizindir, düşmezse hiç sizin olmamıştır.

yeni nesil süzme kaşar bi instagram kadınını sevmiyorsanız, o kadın terk etmeden önce 1000 kere tartmıştır zaten kafasında bu durumu.
    1000 kere düşünüp en sonunda "ayrılalım" diyorsa, götünüzden alev çıkartsanız da geri dönmez (alev olmasa da kıvılcım çıkardım ve dönmedi)

"başka kızla görünün" taktiği kaşarlarda işe yarar belki. yoksa siklemez.
    "spor yapın, kitap okuyun, loto kazanın" taktiği de giden kadını etkileyecek bir şey değildir.
    "ben bunu terk ettim ama artık bicepsleri var, bi de gazap üzümlerini okumuş, hemen geri döneyim" diyen bi kadının beyin loblarını sikeyim zaten.

kendinizi fiziksel ve mental açıdan geliştirmeniz, sevecek yerleriniz hala sağlamsa, bir sonraki ilişkinizde faydalı olur ama dediğim gibi, giden kadın değerli biriyse onu geri döndürmez.
    kaşar bi ergense gider gelir kafasına göre, siz de 'gidin gelin'.
  • kendi kişiliğini kazanmaktan geçer. sonra terkedeni geri kazanmaya çalışmanın gereksizliği ile karşılaşırsın.evet şimdi doğru yoldasın.yolun açık olsun
  • terk eden kadına siktir git denir, geri kazanmaya çalışmak embesilliktir.
  • tavsiye : terk eden kadını geri kazanmayın.
    bir kadın terk ettiyse, gerçekten etmiştir. siz erkek cinsi gibi, sevdiceğine ders verme, hatasını anlatma, onsuz yaşayamayacağını öğretme gibi abukluklar içine girmez.

terk ettiyse, "uğurlar olsun" deyip, yolundan çekilin.
  • fenerin şampiyonlar ligini kazanma ihtimali ile eşdeğer dir.bir kadın gittiyse birdaha geri gelmez
  • kadının amacına bağlıdır. eğer "adam etme" düşüncesiyle terk etmişse blöf yapıyordur. erkek de "çok pişmanım, tülaaaay geri dön" modundaysa kadın geri döner ve erkek bunu kendine yorar.*

yok eğer kadın eeeh eytere bea deyip terk etmişse, geçmiş olsun. onu geri döndürecek bir yol yok. bir bardak soğuk su için. içiniz ferahlasın.
  • tekrar terk edilmeye hazırlık yollarıdır. giden gitmiştir bırakınız gittiği yerde kalsın.
  • kadın erkek fark etmeksizin görüyorum ki, terk edilenler kıskandırarak döndürmeye çalışıyorlar gidenleri. yani üzgünüm ama olabilecek en liseli tavır bu. kendi nezdimde böyle tabii ki, genellediğim düşünülmesin.

giderken de dönerken de sal gitsin. bir gün canın dönmek isterse dönersin, baktın olmuyor tekrar gidersin. aynısı karşı taraf için de geçerli.

ha yine de bir kadın olarak fikir beyan etmem gerekirse, bence çok uğraşmayın ya. enerjinize yazık. kafası bir kadın kadar çok yönlü ve gereksiz detaylarla çalışan çok az canlı var. yani bir kadın o zihin yapısında terk etmeye / iletişimi kesmeye karar vermişse zaten, zinhar geri adım atacağını sanmam. terk edene kadar aklın neredeydi diye sorar insan. işbu nedenlerden ötürü kimse için boş çabalara değmez arkadaşlar, haydi yeni aşklara.