şükela:  tümü | bugün
  • kendine iyi bak, çünkü bundan sonra sana bakacak kimse olmayacak kendinden başka. ben olmayacağım.
    kendine iyi bak ve beni düşünme, çünkü ben seni düşünmeyeceğim artık. arama sakın beni, yazma. çünkü ben yazmayacağım. sil beni hayatından, çünkü ben sileceğim. fakat üzerime sinmişliğin var. yaşanılan, paylaşılan güzel şeyler hatırına sana yürekten mutluluklar diliyorum. ve bir daha dönmemek üzere gidiyorum.
    kendine iyi bak, aramızda geçen her şeye rağmen benden sonra iyi olduğunu bilmeyi tercih ederim. aslında bilmem önemli değil, iyi olduğunu varsayacağım ben. seni bir daha asla görmemek üzere gidiyorum ben. seni kendinle baş başa, bensiz ve yapayalnız bırakıyorum. biliyorum kendini bırakacaksın benden sonra, o yüzden kendine iyi bak.
    aslına bakarsan çok da umursamıyorum ama kendini ihmal etme. kendine iyi bak derler ve giderler.
    tutkuyla masumiyetle sevmiş ve bağlanmış olanlar birden fazla söylerler bunu. çünkü onları ayırmak, eti tırnaktan ayırmak gibidir. kolay kolay kopamaz onlar.. bu süreç çok acı verir, yürek parçalatır. azalan umutlarıyla geri dönmeyi isteseler bile kendine iyi bak gözleriyle ayrılırlar. ta ki umut da, sevgi de tükeninceye kadar. ta ki sesini ve suretini unutuncaya kadar. tutkunun ötesinde sevenler, bir kez kendine iyi bak derler ve giderler. onlar eti tırnaktan ayırmak yerine ölümü yeğlerler. çünkü bu acıyı birden fazla kaldıramayacaklarını bilirler.
    kendine iyi bak derler ve giderler. seni parçalara ayırıp, en büyük parçasını yanlarına alıp giderler. ?seni senden alıp giderler de kimseyi buna inandıramazsın. en kötüsü de suçlayamazsın onları.. tüm bunlar için kendine iyi bak deyip gidenin bir nedeni vardır elbet. suçlatmaz kendini, suçlatsa da sevdirmiştir bir defa sen suçlayamazsın. kızarsın, savaşmadığı için kızarsın ama suçlayamazsın.
    tüm bunları sana bırakıp kendine iyi bak derler ve giderler.
    “bitti” diyemedikleri için kendine iyi bak derler.
    “kırıldım, affedemiyorum” diyemedikleri için kendine iyi bak derler. “seni istemiyorum artık, seni hayatımdan çıkaracağım ama bil ki seni hiç unutmayacağım” diyemedikleri için kendine iyi bak derler. “biliyorum çok kanayacaksın, ama daha iyisini yapamıyorum” diyemedikleri için kendine iyi bak derler.
    bazen vicdanlarını rahatlamak için kendine iyi bak derler, çünkü bilirler, ardında seveni bırakmak kanatır ve o kan uzun bir süre akacak ve dinmeyecek bir yaradandır. kendine iyi bak bir noktadır çoğu zaman onlar için.
  • (bkz: ikizler burcu)
  • seni seviyorum ama gitmek zorundayım demektir
  • gayet normaldir. ne desin siktir git mi desin? insanlara yaranılmıyor gerçekten hayret.
  • (bkz: giderayak)

giderayak ayak yapıyor olabilir.
  • başlıkta sadece ayağa takıldı gözüm sanırım fetişim var