şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir erkek varsa da ütopyadır. çünkü bir başka güzel kız bir öncekini unutturur.
    nerde huya karaktere aşık olan erkekler.
    öldüler galiba.
  • çok sevdiği halde bitirmek zorunda olan erkektir. severek ayrılır. hayatı bir şey olur.
  • 3 ay sonra, kız tam ayrılığın acısını atlatıp kendine gelmekteyken "ben çok büyük hata etmişim" diye geri dönen erkektir.
    kızın 3 ayının içine etmiştir, erkeklere güvenini sikip atmıştır, ama sırf canı istedi diye 3 ay sonra yine o bok ettiği hayatın içine girip daha da bok etme lüksünü kendinde görebilir.

süründürmek farzdır. emirdir. sünnettir.
  • -seni unutamadım merve
    +onu terk etmeden önce düşünecektin!
    -ilik gibiydin şerefsizim
    +hayvansın
    -şaka lan tost yiyiordum aklıma geldin
    +ne alaka?
    - kaşarlı
    +ay ne güzel ben de bamya yiyince aklıma geliyorsun, söylüyor muyum?

(konu kilit)
  • belki farkli bir durum vardir bizim bilmedigimiz. hemen gomulmemesi gereken erkektir.
  • ooo başlık tuttu arkadaşlar.

mesajlar da geliyor. olum bana yazıp günah çıkarmayın . gelin şuraya günah çıkarın hep birlikte gülelim halinize asdf. salak mısınız beyler neden sevdiğiniz kızı terk ediyorsunuz ? kafanızda var galiba.
  • tehlikeli olabilen tür.
    10 yıl aradan sonra medeni bir aksam yemeği için yalvar yakar olan eski sevgilim o gece bana tecavüz etmeye kalkmıştı. penetrasyon dışında her aşamasını da yaşatmıştır.
    bayağı bi sure pesimde dolandı sonra. gençlik iste, şikayetçi olmayan kafama sicayim.
    hıyar. got.
  • aşkın bir defa yaşanacağına inanan, kız yıllar boyu tekrar denemek istese de tükürdüğünü yalamayı gururuna yediremeyen aptal bir o kadar da kendi acısından beslenen mazoşist erkektir.
  • unutamadığa kıza neden geri dönmez bir insan? işte bu başlık altında nedenleri ve bu salakların çocukluklarına inmeyi amaç edindim bir ekşi suseri olarak.
    buyrunuz efem. hikayelerinizi bana değil buraya yazınız.
  • başka biriyle flörtleştiğini aklıma getirip hemen o kemirici histen uzaklaşıyorum