şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir erkek varsa da ütopyadır. çünkü bir başka güzel kız bir öncekini unutturur.
    nerde huya karaktere aşık olan erkekler.
    öldüler galiba.
  • çok sevdiği halde bitirmek zorunda olan erkektir. severek ayrılır. hayatı bir şey olur.
  • 3 ay sonra, kız tam ayrılığın acısını atlatıp kendine gelmekteyken "ben çok büyük hata etmişim" diye geri dönen erkektir.
    kızın 3 ayının içine etmiştir, erkeklere güvenini sikip atmıştır, ama sırf canı istedi diye 3 ay sonra yine o bok ettiği hayatın içine girip daha da bok etme lüksünü kendinde görebilir.

süründürmek farzdır. emirdir. sünnettir.
  • -seni unutamadım merve
    +onu terk etmeden önce düşünecektin!
    -ilik gibiydin şerefsizim
    +hayvansın
    -şaka lan tost yiyiordum aklıma geldin
    +ne alaka?
    - kaşarlı
    +ay ne güzel ben de bamya yiyince aklıma geliyorsun, söylüyor muyum?

(konu kilit)
  • dunyanin en sessiz adamidir.
  • söylenecek çok şey olup yüz yüze gelince söyleyecek hiçbir şey bulamadığın erkektir.
  • belki farkli bir durum vardir bizim bilmedigimiz. hemen gomulmemesi gereken erkektir.
  • ooo başlık tuttu arkadaşlar.

mesajlar da geliyor. olum bana yazıp günah çıkarmayın . gelin şuraya günah çıkarın hep birlikte gülelim halinize asdf. salak mısınız beyler neden sevdiğiniz kızı terk ediyorsunuz ? kafanızda var galiba.
  • afedersiniz ama biraz maldır.

30 sene sonra rakı masalarında sevmediği karısından kaçıp arkadaşlarıyla şişenin dibini vuracak "aaah nerimaaaaaan" diye efkarlanacaktır.
    sokakta gördüğü genç çiftlerin erkek olanına "bak sakın kızı bırakma pişman olursun" diye hortlayıp kafa bipecektir.

bir süre sonra kafasına dank etse de yapılan hainliği unutmayan kızın yeni sevgilisiyle mutluluğuna ağlayacaktır.

aman çok da şey, çok da fifidir, aslında egosu ve gururuna hapsolmuş bir oğlan çocuğudur.
  • tehlikeli olabilen tür.
    10 yıl aradan sonra medeni bir aksam yemeği için yalvar yakar olan eski sevgilim o gece bana tecavüz etmeye kalkmıştı. penetrasyon dışında her aşamasını da yaşatmıştır.
    bayağı bi sure pesimde dolandı sonra. gençlik iste, şikayetçi olmayan kafama sicayim.
    hıyar. got.