• ölmüş olabilir.
  • pislikten gözenekleri kapanmıştır..
  • her gün kullandığım metrobüste ve tramvayda gördüğümde beni çıldırtan insan modelidir. malumunuz artık havalar ısındı, evden metrobüse mümkün olduğunca aheste aheste gidiyorum ki araca bindiğimde ter banyosu içinde kalmayayım diye. gel gör ki ben kısa kollu tişörtle yolculuk ederken bakıyorum bir tanesi hem tişört hem de yelek giymiş üstüne de fermuarı yarıya kadar kapalı pilot mont, diğer tarafa bakıyorum deri mont giymiş bir adam; baktıkça terliyorum terledikçe fıttırıyorum nihayetinde saçlarımın arasından enseme doğru yolculuğa başlayan ter damlası yolculuğunu kıçımda noktaladığında kendimi yarı yoldaki bir durakta nefes alma molası alırken buluyorum. bir de bu havada hala klimayı çalıştırmayan metrobüs şoförü sana çok pis laflar hazırladım yakındır ya bir tanesini dövecem ya da temiz bir sopa yiyecem.
  • sjögren sendromu olan insandır. terlemiyorum ne güzel diye düşünebilirsiniz. ama terlemediğiniz gibi aynı zamanda, ağlayacak göz yaşınız bile yoktur. en ufak bir rüzgarı yerse gözleriniz acıdan kıvranırsınız. güneş gözlüğü olmadan dışarı çıkamazsınız. tükürük bezlerinizden gram tükürük çıkmamaktadır. en büyük acıyı ağzınızdan çekersiniz. yapay tükürük yapıcı madde kullansanız bile yemeklerin tadını alamazsınız. diliniz damağınız o kadar kurur ki, damağınızdaki bağ dokusu hücreleri gerildiğinden acı çekersiniz. sanki damağınıza jiletle çizikler atılmış gibi denilerek tarif edilir hastalar tarafından.

bir de bunun üzerine tükürüğün dişleri koruma etkisi, lavaj etkisi kalkınca diş çürükleri başlar. patır patır dişleriniz çürür ve hemen hepsini sonunda çektirmek zorunda kalırsınız. görebileceğiniz en lanet otoimmün rahatsızlıklardan biridir.

o nedenle, terliyorsanız da buna şükredin. hiç terlemiyorsanız eğer, çok nadir görülen bir rahatsızlık da olsa kıllanmaya başlayın.
  • şu yakışıklı halimle, böyle terlemeyen bir insan bulduğumda ne kadar tipsiz olursa olsun bedenlerimizi değiştirmek isterim. böyle de gıpta ederim kendilerine.
  • bordo berelidir.

bu sıcakta sabit dursanız bile terlerseniz amk.
  • ter bezlerini aldırmıştır.
  • hayvan gibi spor yaptığı için yaz sıcağını bile sıcaktan saymayan bünyeye sahip insandır hatta.
hesabın var mı? giriş yap