şükela:  tümü | bugün
 • gerçekten madalyayı fazlası ile hak eden insanlardır bunlar. saygı duyuyorum. aradan 30 yıl geçmesine rağmen kendisini soluksuz izleten gerçek bir sanat eseridir bu film. tebrik ediyor ve şapka çıkarıyorum.

  bir de bu filmi sinemada izlemek var ya. off diyorum yani sayın seyirciler.
 • bir cazci kardesler'i hatta akun'de izlemis nesil degildir.

  simdi tekrar dusununce sinema ari da olabilir.
 • bu efsane nesilden olmaya yetişemedik, buna çok yanarım. belki yetişmiştik, izlemek kısmet olmadı. mal, boş beleş bir nesil olmaktan kıl payı kurtulduk.

  çünkü,

  terminator 2, vhs video kasetini ilk kiraladığımız filmdir. hey gidi hey. efsane günleri geçtim, efsane günlerin en efsanesi günlerdi. ilk vhs video cihazına ilk vhs kaset. betamax bitmiş vhs gelmiş, ne günlerdi. biricik abiciğim getirip kiralamıştı, o'na çok teşekkür ederim.

  sıvı nitrojenle donan buz adam, köprüden kanala uçan tır... daha onlarca unutulmaz sahne. filmden daha spoiler vermeyeceğim. sinemada izleyebilmiş olanlar, harbi über ballı, efsanenin efsane ötesi bir nesilsinsiniz.

  güncel sinemalar ve sinema sahipleri, bir yolunu bulup tekrar sinemanıza getirin tüm sinema tarihinin en büyük efsanelerinden birini. saçma sapan üfürükten filimlerle olmaz bu iş. başlık ve entry bir işe yarasın.

  t-800 arnold, t-1000 robert patrick, erkek gibi bacımız linda hamilton, mice benet dyson, akıl hastesinde nalları diken polis ikizler, avatarla sapıtmadan önceki james cameron baba.

  böyle efsanelerle büyüdüğümüz için efsane nesil olabildik. türkiye'deki sinemalar dilerim duyar sesi ve batmadan, avm sinemalarına dönüşmeden t2 salonlarına tekrar gelebilir.

  efsane nesillere saygı entrysini kapatıyorum. t2'yi sinemalarda izleyemezseniz, evde perdeleri kapatarak izleyin gençler, yeni nesil. kaçırmayın t2'yi.
 • bir kere izlemekle yetinmeyip ikinci kez de sinemada izleyerek içine dahil olduğum nesil.

  ayrıca bu nesil 2 film birden sinemalarında bülent kayabaş'lı yeşilçam pornosu da izlemiştir.
 • bu neslin tüm diğer üyeleri toplansak bir terminatör 2'yi onlarca kez izleyen adam etmeyiz.
 • sinemada izlediğim ilk film olma özelliğini taşır bu film
 • salon doluydu. yer bulamayanlar koridora oturup izlemişti.

  müthiş bir birlik beraberlik vardı salonda. kanalda geçen tır sahnesinde, arnold abimiz motorsikletiyle john conner'ı tutup yanına aldığında bütün salonda alkış kopmuştu.
 • buyrun benim. adana arı sineması'nda izlemiştim. john connor'a çok imrenmiştim. ben yaşlarındaydı. o cool duruşu olsun, motoru olsun, atm'den para çalması olsun. ben ise amerikan traşı olup müdürden azar yemiştim. ne güzel günlerdi.