şükela:  tümü | bugün
  • james cameron yönetmeni ya da senaristi olacak, schwarzenegger de rol alacakmış.

başım döndü, bi ayran getirin.

http://screenrant.com/…chwarzenegger-james-cameron/
  • 2018'in mart ayında çekimlerine başlanacak olan film.

https://twitter.com/…iniz/status/895666035789099008
  • konuşmak için çok erken ama terminator genysis'i mumla aratacağını tahmin ettiğim filmdir. gerisini siz düşünün artık.

kardeşim, bu seri kemik hayranlarına göre 2. filmde bitti zaten; ondan sonraki her film zorlama ve bir öncekini aratan kaliteye sahip filmlerdi. arnie'nin yaşı olmuş 70, senaryo desen daha önceki filmlerden bildiğimiz apocalypse senaryosu. hayranlarına yeni ve daha önce görmediği ne vaadedecek?

güzelim seriyi dünyanın parasını harcayıp tekrar tekrar piç edeceğinize şunu tekrar çeksenize lan:

(bkz: terminator the sarah connor chronicles)
  • "benim için seri ikinci filmde bitti" diye yıllarca hepimize ayak yapan yalancı ve ikiyüzlü james cameron'ın yapımcılığını üstlenip, muhtemelen hikayesini de yazacağı filmdir... daha fazlasını yapamıyor, çünkü kendisi o arada sikko avatar filmleriyle meşgul olacak.

cameron, terminator çekmeyeli 25 sene oldu... bu 25 senede istese de, istemese de aklına terminator'le ilgili bir sürü yeni fikir ve yeni hikaye gelmiş olmalı... bunları izleyecek/öğrenecek olmak benim için inanılmaz derecede heyecan verici... çünkü 30 senedir bilmediklerimizi bilecek, görmediklerimizi göreceğiz muhtemelen...

schwarzenegger'i ise cameron torbasından enteresan bir hikaye çıkarmazsa tekrar t-800 olarak görebiliriz. mesela guardians of galaxy 2'de kurt russell'a yapılan arnold'a yapılabilir. keza benzer bir gençleştirme tekniği westworld'de anthony hopkins'e de uygulandı. ve tabii rogue one'da da yıllar önce kaybettiğimiz aktörler bazı sahnelerde oynadılar...

yani bir t-800 göreceksek cgi ağırlıklı bir arnold'la karşılacağımız kesin gibi... ya da arnold evren için kritik bir rolü olan yaşlı bir insan da olabilir. neticede skynet'in t-800'leri ısrarla arnold görünüşlü yapmasının bir sebebi olmalı... ve o arnold görünüşlü kişi de özel birisi olabilir?

bana kalsa cameron'a: "siktir et dinazor arnold'ı falan, tamamen yeni ve farklı bir şeyler yap!" derdim ama arnie'nin kadroda olduğu kesinleşti.

terminator the sarah connor chronicles ve biraz da terminator genisys'in gösterdiği üzere bu serinin farklı bakış açılarına çok müsait bir teması/malzemesi var... düzgün bir şeyler çıkaracak olan zaten bu malzemeyle bu işi kotarır. ben umutluyum, inşallah ölmez-kalmazsak terminator'u bir defa daha sahibinin gözünden tekrar beyazperdede izleriz.
  • bir türlü bitmeyen, inatla devam ettirilen, haydi bir kez daha deneyelim diye diye bir dizi + 5 filmi geride bırakan, 6.'ya yelken açılan, ama sadece 2 iyi filmi olan seri. james cameron yönetecek olsa bile merak etmezdim, zira doydum, tamamen doydum seriye. zerre merak etmiyorum ve cameron 25 yıl aradan sonra seriye dönecek olsa bile iyi bir filmin çıkacağını sanmıyorum, bekleyelim görelim.

gelen haberlere göre 6. filmin merkezine 18 yaşında bir kız konacakmış. cameron, star wars'u incelemiş, onun izinden gidecek gibi görünüyor. linda hamilton'ı da döndürecekmiş. ama 70'e doğru ilerleyen hamilton'a niye heyecanlanayım ki? arnold'ın da filmde yer alacağı kesinleşmişti. cameron senaryoyu şekillendiriyor bu aralar. ama avatar 2'ye başladığı için çok ilgilenemeyecektir terminator 6'yla. yukarıda dendiği gibi muhtemelen öyküyü yazmış, yeni üçlemenin gidişatını belirlemiştir. bakalım bu kez kadroya kimleri alacaklar. son filmin castı berbattı.
  • t2 gibi bi efsaneye yaklaşmasına ihtimal vermesem de salvation ve genisys çöplerinden çok daha iyi olacağını düşündüğüm film.
  • 26 temmuz 2019'da vizyona girecek olan yeni üçlemenin ilk filmi. terminator 2 judgment day'in devam filmi olacak.

https://twitter.com/…iniz/status/913081268144951298
  • geliyor gönlümün efendisi, bomba gibi geliyor ama maalesef atom bombası çünkü gerçek uzun adam hala 3d belası peşinde, o da olsaydı hidrojen bombası olurdu, olsun olsun; gelsin tek, gelsin ..

2019 a kadar zamanın akışını hızlandırırmanın bir yolu olsa nefis olacak..

gel t-850 gel.. bekliyoruz . kırmızı kırmızı gören gözlerle akıp giden kodların tıkır tıkır geçtiği analog çağ daha " terminate " olmadı, bekliyorum;

bekliyoruz .
  • gelsin. her türlü izlenir. sürekli çekilsin istenilen filmlerden.