şükela:  tümü | bugün
 • anladigim kadariyla terminator 4'le beraber cekilmesi planlanan diger terminator filmi. 4'u kotarabilirlerse neden olmasin?
  http://www.beyazperde.com/haber/4854
 • john connor'ın kıçının kılları ağarır , òlaylar gelişir
 • eğer olur da çekilirse; arnold amcayı ancak bir müze sahnesinde görebileceğimiz film olcaktır. o da dizel terminatör olarak.
 • (bkz: #15942334)
 • yönetmenliğini james cameron'ın yapacağı hatta arnold schwarzenegger'in geri döneceği gibi dedikodular yayılmaktadır. muhtemelen gösterim tarihi 2011 olacak gibi.

  (bkz: http://www.imdb.com/title/tt1340138/)
 • efendim tabii james cameron'ın dönmesi, arnold'ın oynaması falan bunlar kulağa hoş gelen dedikodular ama:

  her yerde: "seri benim için ikinci filmle bitti" diye artistik yapan j.c. , son terminator salvation faciasından sonra mümkünse artık dönmesin. sonra başkaları senin yarattığın güzelim evrenin içine ederken, yeteneksizlikleri yüzünden terminator markasına sınıf düşürtürken nerdeydin diye sormazlar mı adama? geçsin bu işleri... bu saatten sonra dönersen birincisi adın dönek olur, ikincisi de senin için bak james cameron yapacak hiçbir şey bulamadı yine terminator'e dönmek zorunda kaldı derler. avatar'ını göreceğiz bakalım, bu zamana kadar çekebileceğin olası bir terminator filmine göre ne kadar ses getirecek, ne kadar iyi bir film olacak?

  arnold ise hem vali olmuş, bir yönetme, bir liderlik hırsı yüzünden adamın oyunculukla falan alakası kalmamış, hem de suratı kırışmış, şekli şemali iyice bozulmuş. sen mi terminator olacaksın arnold? bırakın allah aşkına... herkes kendi işine baksın.

  istemiyoruz abi... ne seyirciyi yüzüstü bırakan james cameron'ı, ne de kaliforniya valisinden bozma terminator'ü...
 • terminator 5 için james cameron un adının geçmesini sevinçle karşıladım.

  avatarda gördükki, bu adam bu tarz filmlerin altından kalkıyor. projenin büyüklüğü karşısında ezilmiyor.

  james cameron 2 şeyle savaşıyor artık.
  1-projenin maddi boyutunun baskısı
  2-kendi isminin getirdiği beklentilerin büyüklüğü.

  her yaptığı filmde bu 2 çıtayı yükselttiği için işi gerçekten çok zor. her yeni projesi ciddi risk konumu için.
  terminator nasılsa hazır malzeme diye işe dalanlar çok feci gümledi görüldüğü üzere. terminator 3- terminator 4
  benzer durum son indiana jones filmindede yaşandı. indiana jones gibi hazır izleyici kitlesi olan bir karakter bile gişede 2.80 uzanıp finansal olarak beklenileni veremedi. (dvd si 2 al 3 öde dvd lere karıştı bile :()

  harika hale getirilmiş ??? bir terminatörü toparlayabilen ancak terminatörün yaratıcısı olabilir. tıkanılan noktada kendi yaratıcılığını devreye sokması çok önemli bi faktördür.( aliens filmi için kraliçe alien'ın tasarlanması gerekiyor. giger tarafından bir sebepten yapılamıyor. kraliçe alien ı james kendi tasarlıyor. giger ın orjinal alien tasarımının yanında hiçde sırıtmıyor)

  artık yeni terminatörün geçiceği zaman ve ortam belli. artık şehir içinde koşturan terminatör olmayacak. kaos ortamının hakim olduğu darmadağın olmuş bir dünyada geçicek. bu dünyanın yaratılmasıda, gerçekten bu işi yapabilecek kişilerin eline bırakılması gerekiyor. yoksa o çok sevdiğimiz terminator iyicene taşşak oğlanına cevrilecek, bizlerde ilk 2 filmini çevirip çevirip izleyeceğiz sadece.
 • arnıld da muadili sylvester stallone gibi taşşak oğlanı olmayı kafaya koymuş anlaşılan.