şükela:  tümü | bugün
  • terminatörün hiç bir uzvunu tanimayacagi icin felcli gibi yatmasina neden olacak eylem. herhangi bir isletim sistemi de tabii ki ayni etkiyi yaratabilir. peki neden windows kuralim diyoruz, windows'a microsoft'a bok atmak moda ya o yüzden.
  • hafazanallah mavi ekran verir,donar,akabinde resetleyip dünyayı karsısına alabilir ki amman diyeyim olmasın öyle sey.hele tarih göz önüne alınırsa,win 3.1,95 aman aman diyeyim.
  • -terminator nerede bay connor?
    -ya gecen hafta windows yukluyordum..bir donanimi bulamadi..benim icin aramasini isteyip istemedigimi sordu..ben de evet dedim..
    -ee?
    -nalbura gidiyorum diye cikti gitti..bir haftadir haber yok..
  • - asta la vista b.. "t1000 gecersiz bir islem yuruttu ve kapatilacak"
  • - anlamıyor musun, insanları öldüremezsin. bundan sonra sana kimseyi öldürmemeni emrediyorum!
    - seçtiğiniz uygulama geçersiz bir işlem yürüttü ve sonlandırılacak. lütfen son duanızı edip hayatınızı tekrar gözden geçirin!
  • -terminatör,cabuk connor diyorum,dünya diyorum.yürü lan yürü cabuk.
    -baba driver yok napim ya alla alla amma geldiniz üzerime.ver driveri bak nasıl canavar kesiliyorum.
    -yürü lan yürü zibidi,sana driver yazsak ram istersin,bok istersin.sana da harcadık ya paraları ona yanıyorum ben baska birseye degil.
    -ama abi..
    -yürü lan serefsiz yürü.
  • sene 2098,marty gates yeni t98 windows sürümünü tanıtmak icin kameralar önündedir.bir test bir atraksiyon yapılması istenir.akabinde:

marty:göster t50 amcalara pipini.
    t50:...(mavi ekran)
    marty:...(aile mirası olsa gerek,gene kemiklerini sızlattık rahmetlinin)
  • t800- kopeginin adi neydi?
    o'connor- max!?
    t800- windows cannot find 'max'. make sure you said the dog's name correctly, and try again.to search for a file, click the start button on the machine's ass, and then click search.
    o'connor- haydaa. ulan regional settings' den mi ayarliycaktik simdi bunu?.. aloo..
  • - termi naber abi, moralsiz gordum seni?
    - fazla sistem disketin var mi ..?
    - yok yav, noldu ki..
    - format atacam da, "sikicem gelmisi gecmisi.."
    - hastaysan gripin vereyim..
    - lan john connor'a ne kadar benziyon sen..target acquired, all systems ready, misilles launched!!!
    - usb portunu opeyim kiyma abi...
  • - üçüncü parti tabanca yüklemek için f8'e basın
    - f8 nerende lan t1000
    - hakkat yaa. f8 nerde ki
    - parmak atayım?
    - seni mermi manyağı yaparım. git klavye getir.