26 entry daha
  • uzun zamandır almayı düşündüğüm,bir çok alternatif olduğundan karar veremediğim ,gün itibarıyla edindiğim bardaktır.

böyle bir ihtiyacı olup alacaklara detaylı olarak ürünü incelemeye çalıştım

bardağımız şoyle

başlıktaki tüm tavsiyeleri okudum.özellikle belirli markaların fiyatları oldukça pahalı geldi.mutlaka kaliteli ve harika ürünlerdir fakat burada önemli olan kişinin ihtiyacıdır. ben ofistekullanabileceğim ve dışarıya çıktığımda çantama atabileceğim,dökülmeyecek ve 1-2 saate kadar koruma sağlayabilecek ürün aradım.

son olarak kullanan bir arkadaşımın tavsiyesi ile bu bardakta karar kıldım.fiyatı 89 lira.ilk deneme olarak bugün saat 14:26 da çay doldurdum.ilk 30 dakika da iki kez içmek için küçük yudumlar aldım ve damağımı yaktım.1 saat geçtiğinde hala çok ufak yudumlar alabileceğim haldeydi.şu andaki sıcaklığı ise şöyle tarif edebilirim;hani normal bardağa çay alır ve ilk 1-2 dakika sonra içebilir hale gelirsiniz.işte öyle.

bardağı ara ara gözlemliyorum.sadece en üstünden logoya kadar olan kısımda ısı var,logodan en alta kadar bardak buz gibi.üstteki ısı sizi korkutmasın,gerçekten yeterince sıcak tutuyor.

dökülme testi de yaptım.bardağın çeyreği kadar soğuk suyu koyarak bardağı var gücümle salladım,yaklaşık 3 dakika baş aşağı beklettim ve hiç bir sızıntı olmadı.

sorusu olanlar yeşillendirebilir.

edit:arkadaşlar link ölmüş gözüküyor.starbucks bardak kullanıyorum.

edit:link guncellendi
9 entry daha
hesabın var mı? giriş yap