şükela:  tümü | bugün soru sor
  • malum kulüptür.

edit. başlıkta kulüp ismi olmamasına rağmen malum kulüp taraftarı kudurmuştur. demek ki kendileri de farkında. güzel bir şey bu. *
  • başlık sahibi arkadaş galiba renkdaşım.

20 milyondan fazla taraftarı olan takıma böyle ithamlarda bulunamazsın. ülkenin ilk uefa kupasını almış takımına bu yakıştırmayı yapamazsın.

senin formanı giymekten şeref duyan efsanesi metin oktay olan takıma senin haddin değil böyle bir başlık açmak.

galatasaray'ı sevmem. stadyumda onlarında yaptığı gibi ağzıma geleni söylüyorum. bu başka bir şey ama sen terör bölgesinde görev yapan askerimizin tuttuğu takıma bunu yakışıramazsın.

zaten önüne gelen terör yakıştırması yapanlar tarafından yönetiliyoruz. bari biz yapmayalım dediğim imalı başlıktır.

galatasaray'ı kastetmedim denmesin arkasında durun bari.
  • bu adrese bu link ile şikayetinizi iletebileceğiniz bir entry barındıran başlık. bundan sonra aslı astarı olmayan iftiraların bedelini güzelce ödeyeceksiniz. hem sevmediğiniz takımımıza bir yardımınız dokunur.
    edit: delikanlı silmiş entry'yi. alem delikanlı görsün allahtan ss var. sıkma sen canını.
  • galatasarayımın şampiyonluğa adım adım yürüdüğü gerçeğini gösteren bir başlık daha.

bu tarz başlıklar açılıyorsa, mayıs ayında ne yaşanacağını herkes biliyordur. emeği geçen ve bizi kaoslarla besleyen herkese sonsuz teşekkürler.

ve unutmayın ki ;

(bkz: siker galatasaray)
  • zerre sevmem gs'yi. hatta namoğlu görevden alınırsa tepetaklak olacaklarını düşünüyorum. ligdeki bir çok yanlışlığın müsebbibi oladuğuna ve dahi fetö sayesinde şampiyonluklar kazandığına da inanıyorum. ama koca camiayı terör, terörist, örgüt vs. ile ilişkilendirmek için kansız olmak lazım.
  • fetö'nün zirve yaptığı senelerde ezeli rakibine kurulan kumpas ile senelerce şampiyon olmuş bir de şikeci diye suçlamıştır. bu ülkenin en şaibeli takımı galatsaraydır ve kazandığı şampiyonluklar hırsızlık üzerine kuruludur. burak yılmazlar, arif erdemler, arda turanlar gibi karakteri bozuk oyuncular hep bu kulüpten çıkar. ezeli rakip dediği fenerbahçe'den biraz onur ve haysiyet öğrenmesi gereken klüptür.

edit: klup değil kulüp.