şükela:  tümü | bugün
 • https://twitter.com/…status/997060112731791360?s=21

  aynı gazetenin bir diğer twiti de fetöye:))
  https://twitter.com/…status/997068732198465536?s=21
  arasan hdpden fazla apo yavşağının güzellemesi yapan akplilerin olduğu görseli de bulursun da gerek yok herkes kimin ne olduğunu biliyor...

  star gazetesi ile ortak bi hesap mıdır bilmem ama 7 milyon oy almış bir partiyi pkk nın siyasi kanadı olarak göstermiş bir zihniyettir ve hesabını vermelidir!

  bu nasıl bir adiliktir?

  ben de içinde 7 milyon kişi hdp ye oy vermiş.

  siz demiyor muydunuz, bağımsız milletvekilleri ile gurup oluşturduklarında, gidin parti kurun gelin diye?
  parti kurup meclis’e girerek götünüze boruyu soktuğunda bu insanlar, terör örgütü ilan etmek nasıl bir adiliktir amk?

  siz şimdi 7 milyon kürt seçmene, hdp ye oy veren türk seçmene, egeliye iç anadolu insanına, benim gibi karadenizlilere terörist deme hakkını nereden buluyorsunuz?

  apo denen şerefsize methiyeler düzdüğünüz o günleri ne çabuk unuttunuz ahlaksızlar! hepsinin hesabını vereceksiniz amk hepsinin!

  edit: istediğiniz kadar mesaj atın arkadaş! hdp eğer terörist ise, meclis’te ne işi var?
  hdp eğer terörist değilse, bu herifler ne hakla 7 milyon seçmene birden terörist diyebiliyor?
  soru basit...
  yok öyle amk senden olmayana terörist damgası vurmak!
  chp demirtaş’ı ziyarete gitti terörist!
  saadet iyi partiyle görüştü terörist
  ahmet şık’ı fetöcüler içeri attığında ahmet şık terörist,
  ahmet şık’ın suçsuz olduğu anlaşılınca, düne kadar methiyeler düzdüğünüz fetö terörist,
  biz fetö terör örgütü dediğimizde neden içeri atıyordunuz?
  size göre terör size muhalif olanlar arkadaş. yeter la mal yerine koymayın insanları. meral akşener geçince imza barajını, temel karamollaoğlu’na imza verip, vekil seçiminde hdp ye, cumhurbaşkanlığı seçiminde ise muharrem inceye oy verecek bi adamım amk, aha da böyle bi pkklıyım hee:) meral akşenere, muharrem inceye oy veren karadenizli bir pkklı evet!
  bi siktirin gidin amk yaa, işinize gelmeyince herkes pkklı zaten...
  edit2o değil böyle boş bir twiti gündeme taşıyan kafamı sikeyim, anlamadan hakikaten aktrolllerin ekmeğine yağ sürdük ya neyse. özeleştirimizi de yapmış olalım böylece...
 • kendi düşündükleri gibi düşünmeyen insanları sırf bu yüzden terörist ilan eden zümrenin fikrini birebir yansıtan haber olmuş.

  herkes sizin istediğiniz gibi düşünecek, sizin istediğiniz gibi algılayacak. karşınızda hiç başka fikir olmayacak, kimse sizin sözünüze karşı gelmeyecek. insanları bu tür algılarla yönlendire yönlendire memleketi tüketip bitireceksiniz. sizin bu yaptığınız bu memleketin başındaki en büyük terör eylemi ve bu memleketin en büyük düşmanı siz ve sizin gibiler.
 • milyon oy alması teröristlerin partisi olmadığını göstermez.
  bir de romantizm kasmış bak hele.

  gazete göte göt demiş. siktirin gidin cihangir solcularına anlatın bunları.

  dikmeyi hayal ettiğiniz aponun heykeli de götünüze girsin.
 • içerisinde kimin bulunduğu yahut bu topluluğun kaç 7 milyon kişiden oluştuğuna gerek duyulmaksızın gönül rahatlığı ile ifade edilebilecek cümledir. evet, hdp terör örgütü pkk'nın ve onun sınır ötesindeki pyd ve ypg gibi uzantılarının siyasi kanadıdır. bu kanatların altına kimler kimler saklanmış, bu kişiler kaç milyon kişiymiş farketmez, pyd, ypg ve pkk eli kanlı birer terör oluşumudur ve -maalesef- hdp'de türkiye büyük millet meclisi'ndeki temsilcileridir.

  gayet açık olduğunu düşünüyorum, yine de anlamayana davul-zurna ile muamele hak olur artık.
 • göte göt demektir.

  lakin eklemesem olmaz.

  yandaş medya işine gelince terör der,işine gelince terörle kendi ordusunu çökertenleri destekler. yani sanmayın türkiye hastası olduklarından yapıyorlar,hepsi malum parti için çalışır. fakat bozuk saat misali, yılda 1 kere doğruyu gösterirler böyle örnekte olduğu gibi. saat örneği de olmadı, ne kadar cansız bir yapım olsa da yandaş medya saat bile olamaz,olsa olsa namusunu paraya satmış fahişe olur.
 • terör örgütü'nün siyasi uzantısı olan parti hakkında yapılan itham. bunu bilmek için star gazetesi okumaya gerek yok.
 • kürt kardeşlerimizi savunduklarını söyleyen ama yapmayan pkk terör örgütüne açıkça destek veren parti. ama suç bunlarda değil bunlara bu imkanları verende
 • terörist partiyse kapatılsın gitsin. koca devlet tek bir adamda vücut bulmuş, ağzından çıkan iki edilmiyorken partinin kapatılması tek lafına bakar. teröristlerse kapatılsın madem, yedi milyon insanın da terörist sevici olduğu devlet tarafından tescillenmiş olur, siz de rahatlarsınız.
 • her kürt pkklı değildir ama her hdpli pkklıdır nazarımda.
  sizin eşbakanınız değil miydi öcalanın heykelini dikecez diyen. öcalan kim bebek katili onu savunan kim hdpli milletvekilleri.
  yine sizin milletvekilleriniz değil miydi dağda ki teröristlerin cenazesine giden siz kime neyi savunuyorsunuz ??
  hdp, dağda ki teröristlerin meclis ayağıdır hdp teröristlerin takım elbise giymiş halidir.
 • terör örgüt partisiyse siktir git kapat. terör örgütü partisinin ne işi var koca mecliste ? he kapatamıyorsan bunlarda 7 milyon oy alıyorsa otur yerine taşaklarını avuçla.

  bu pkk partisinin 'dağda teröristlikle olmaz gelin meclise siyaset yapın' deyip aklını veren de akp kurduran da akp. bunların çözüm süreci diye reklamını yapanda akp ama sorsanız en masumlardır hiç haberleri yoktur.