şükela:  tümü | bugün
  • ben vatanımı seviyorum adı altında takılıp, terör örgütlerine hakaret edilince sus pus olan tiptir. böyle kişilerden hiçbir zaman eleştiri göremezsiniz. genelde hümanist takılırlar ama terörün aldığı canlardan hiç bahsetmezler.
  • mesela türkiye büyük millet meclisi'nde terör olaylarının araştırılması için verilen soru önergelerinin reddedilmesi yönünde oy kullanmak ve bu oyu kullanan vekillerin partilerine oy vermek olabilir mi?
  • sesli harflerin üzerine olur olmaz şapka geçirmelerinden kendilerini belli ederler genelde. örneğin “bervâdan zîndarî âmed bûke lililililili demôghrâsî însân haghlârı gûneşî gôrdûm rôjbâş lilili” gibi
  • terörist = gerilla
    pekaka = pekeke

halkların kardeşliği, dilililili *, ypg nin haklı savaşı, esed in işid ile mücadelesi, esed in haklılığı, devlet kürtleri öldürüyor, doğuda çocukları öldürüyorlar, masum siviller öldürüldü*. cümlelerini duyduğunuz anda ortamdan uzaklaşabilirsiniz.
  • akp veya mhpli misiniz? cevap hayirsa yandiniz.
  • pkk'ya pekeke demek net.
  • -birkaç yıl öncesine kadar bir terör örgütünün kucağında oturmak, devletin bütün kademelerine bu örgütün adamlarını yerleştirmek.

-terör örgütü liderleriyle toprak pazarlığı yapmak; örgüt militanlarını davulla zurnayla ülkeye sokmak. örgüt yöneticileriyle konserlerde şarkı söylemek.

-'kendi vatandaşlarımıza yardım' kisvesi altında terör örgütlerine tırlarla silah göndermek.

mevcut ülke yönetimimizde bu listeye dahil olmayan, olamayan yöntemlerdir.
  • fetöye hoca diyen piçlerle, öcalan a ''sayın'' diyen şerefsizler.
  • bazen teror sempatizani deyisinin, lisedeki sana vermeyince direkt orospu diye damgalanan kizlara benzedigini dusunuyorum. terorle falan alakasi yoktur bazisinin, sadece senin gibi dusunmedigi ya da sana vermedigi icin teror sempatizasini yaftasi vurulur.