şükela:  tümü | bugün
  • şehit askere haciz gelmesi olayında istemeden karıştığı kazanın manevi tazminatı olan 100 bin lira yüzünden on yılı rezil olan, şehit olduğunda da ailesinin bulup buluşturup ödediği tazminat düşünüldüğünde "niye bu barzolar açtıkları muazzam zararların bedelini ödemiyorlar?" diye sorduran; terör örgütü mensuplarının motivasyonlarını kırmak için kullanılabilecek bir yöntemdir.

    geberen hewallerin isim listeleri çarşaf çarşaf yayınlanıyor, hala hayatta olanlar da belli, hatta yeni katılımlar bile az çok biliniyor. en azından çoğu tc vatandaşı. bunların 1. derece akrabalarından terörün yarattığı bütün maddi ve manevi zararı, şehit tazminatları ve maaşları, operasyonlarda kullanılan mermiye kadar tahsil edilmeli. geçmişe dönük mal kaçırma takibi de yapılarak taşınır taşınmaz mal varlıkları gerekirse haczedilmelidir. vatandaşımız olmayanlar için ise; canlı bombanın babasının evine ertesi gün bi dozer gönderip yıkan israil yöntemi kullanılabilir(eğer dozer gitmeyecek yerdeyse bi jdam gidiyor)

    istanbul’da bir kac yil evvel kendini patlatan terörist dağda hastalanınca babasının sgk’sı ile 3 sene tedavi görmüş, iyileşmeyince canlı bomba için gonüllü olmuş. ankarada servislere sokulup kendini patlatan arabanın içinden çıkan kız ise bu yaşına kadar sürekli yetim maaşı almış anası ile birlikte. allah bilir kaç yıldır dağda.

    homeland dizisini izlediyseniz, brody hain çıkınca ailesi devletin gözünde kesinlikle suçsuz ve tam işbirliği yaptığı halde devlet ilk banka hesaplarına ve 15 sene taksidini ödedikleri evlerine çöktü, ardından aç kalmamak için çocuk yaştaki kızı dağ başındaki bir motelde sperm ve tuvalet temizlemek zorunda kaldı. dünyanın bütün ciddi devletlerinde teror gibi bireysel olmayan ve kabul edilemez suçlarda bütün 1. derece akrabalarını öttürürler, 2. derece olanları ise guvenlik soruşturması isteyen her iş ve oluştan dışlarlar.