şükela:  tümü | bugün
 • bi bitmediniz. sözlükte bolca bulunur. normal hayatta pısırık götüboklu şerefsizlerdir asla düşüncelerini yüksek sesle söyleyemez gelir ekşide kendi gibi hewalciklerin yanında sıçar. karşı çıkan herkese de ımı sız ıktrıllsınız der. senin düşüncene chp mhp karşı çıkmıyo mu a oç deyince de susar kaçar entry siler. bunları direk engellemenin kişi ömrünü 5 ila 10 yıl arası uzattığı tahmin edilmektedir.
 • tayyip'i eleştirmiyorsan direkt akboy diye etiketlerler. ağızları bozuktur. küfrederler mesaj yoluyla.
  sözlükteki muhalifleri de koyun gibi güderler.
 • bunların ne bok oldukları belli değil,
  erkek diye yakalıyorsun kadın çıkıyor, kadın diye yakalıyorsun erkek çıkıyor. ibnelerin çoğu da doğudan, güneydoğu'dan çıkıyor.
  bunlar hep ensest ilişkiler yaşadıkları için, nerden bakarsan tutarsızlık kahpelik hainlik ibnelik zerre yaşam hakları yok bunları gördüğün yerde vuracaksın alınlarının çatısından.
 • bolca bulunurlar. üstteki yazarın da dediği gibi her olayda devleti eleştirmiyor, bazen sahip çıkıyorsan aktrollsündür. nick altıma aktroll yazma ihtiyacı duyan hıyarlara bakın, hepsinde bi hdp sempatisi var.

  şerefsiz vatan hainleridir.
 • aktroll'lerin pkk formatında yeniden düzenlenmiş ekşi sözlük sürümüdür. bir kaçına ulaşmak için nick altına bekleriz. bunlar için ya tarafsınız yada bertaraf, kendileri dışında herkesi düşman beller nefret kusarlar.
 • bizi bilmem ne ederlerken siz seyrettiniz diyerek kemalistlere serzenişte bulunmaları çok rastlanan bir durumdur.
 • ota boka çomar demesine rağmen çomarın dibi olan davarlar tarafından da desteklenir. hükümete muhalif olmak devlete düşman olmak demek değildir.
 • "hepsinde bir hdp sempatisi..."

  hdp terörist bir oluşum mu?
  ne zaman karar verildi buna?
  neyle karar verildi; mahkeme kararı, khk vb. ?

  hadi senin sayıklamalarını doğru kabul edelim.
  koskoca anlı şanlı vatansever vatanperver partinizin milletvekilleri bunlarla yan yana oturuyor o zaman.
  - bu vekillere de söyleyecek bir sözünüz var mı?
  - bugüne kadar oy verdiğiniz herhangi bir millet vekilini eleştirdiniz mi? oyunuzun hesabını sordunuz mu herhangi bir konuda?
  - mesela inancınız kumar/şans oyunu/piyango oynanmasına ve kerhane işletilmesine karşı. oy verdiğiniz bölge milletvekiline gidip nedir bu rezalet dediniz mi?
  kumar ve kerhane gelirlerinden alınan vergiler bizim çoluğumuzun çocuğumuzun boğazından geçiyor, günahtır dediniz mi? yoksa aslında böyle dertleriniz yok mu?

  - alkol satışından alınan vergilere karşıyız, alkolden vergi alınmasın ki bizim boğazımıza girmesin dediğiniz oldu mu? toplayıp gönderdiniz mi 1 milyon imza falan?

  bence demediniz.
  çok cesaretlisiniz, ölüme felan gider kurşuna kafa atarsınız; ama böyle bir şeyi dile getirmeye totonuz yemez.

  bunlara cesaretiniz olmadığı için, kendi vekillerinizden kendi hakkınızı arayamadığınız için diğerleri de aramasın, onların da kafasına vurulsun hep bak bizim sesimiz çıkmıyor, onların da çıkmasın istiyorsunuz değil mi?

  biz sizin cemaziyelevvelinizi biliriz.

  bana kendi milletvekiline attığın bir tane e-posta, bir tane faks, gönderdiğin bir tane dilekçe göster, entari editle özür dileyecektir senden, sizden.
  keşke.
 • sözlükteki solcuların azımsanmayacak miktarını kapsar. kendilerine bazen cihangir solcusu dendiği de olmuştur