şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte 4 gece önce gördüğüm (#74622783) entryden sonra bimere ihbarda bulundum ve çok hızlı bir şekilde önce içişleri bakanlığına ve oradan da valiliğe sevk edildiğini gördüm, buradan görebilirsiniz. bundan sonra gördüğüm her şerefsizi bu şekilde ihbar etmeye karar verdim, kaç tanesinin başı yanarsa kârdır. siz de gördüğünüz terör sempatizanlarını bu başlık altında paylaşırsanız birlikte ihbar edelim. bizim için gencecik canlar yiterken (politikası doğrudur veya yanlıştır onu tartışmıyorum ve yanlış olsa bile o mehmetçiklerin buna karşı gelme şansı yok) böyle hainlerin rahat rahat atıp tutması kanıma dokunuyor.

edit: deşifre olmaktan korktuğu için ağlayan hewalleri geçiyorum fakat buna "muhaliflere, karşıt görüşlülere mevcut ortamda zararı dokunur, sadece sempatizan olanları ihbar etmektense konuşalım" gibi argümanlar sunan arkadaşlara da söyleyeceğim şu; sizin bu gereksiz çekinceleriniz yüzünden her yedikleri boka sustuk şimdi gece gündüz atatürk'e, askerimize saydırıp duruyorlar siz de hala iyimser yaklaşmaya çalışıyorsunuz. siz bunlara iyimser yaklaşıp oy verdiniz meclis pkk konseyi gibi oldu, iyimser yaklaşıp çözüm süreci dendi ve o sürede bütün güneydoğu ve doğu mayınlarla döşeli yollar, pkk özerk bölgesi haline gelmiş mahallelerle doldu. susmak bir boka yaramıyor herkes elinden geleni yapacak. ben anırmayı bilmediğim için bu hewallerle iletişim kuramıyorum elimden gelen bu.

edit2: 0din 666 denen teröristte bu başlıktan sonra uçurulmuş, teşekkürler sözlük yönetimi

edit3: başlığı okuyup "bu ekşi harbiden terör yuvasıymış, başlığın altına yazılanlara bir bak" diye düşünecek olan arkadaşlara belirtmek istiyorum ki özel mesajdan teşekkür eden ve destekleyen bir çok mesaj aldım, yani meydan bu köpeklerin değil. bunları susarak bitireceğini sanan çok aydın arkadaşlara da pırıl pırıl beyinleriyle hayatlarında başarılar diliyorum. ıssız bir sokakta elinde bıçağıyla malına ve canına kast eden bir gaspçı olduğu zaman da aynen bu şekilde davranır ve "ona tepki vermeyerek anlamaya çalışmalıyım, çünkü bu sayede demokrat ve aydın kişiliğim sayesinde tüm olumsuzlukları çözüme kavuşturabilirim, varsın telefonumu cüzdanımı alsın bir şey olmaz." diye düşünür. nonnişler sizi.
  • --- spoiler ---

sayın öcalan düşüncelerinin değil, aldığı kellelerin hesabını veriyor
    --- spoiler ---

bunu da bimere şikayet et diycem ama sayın erdoğan söylediği zaman cumhurbaşkanı değildi şimdi cumhurbaşkanı, kanına dokunuyorsa bunu da cimere şikayet et de bi görelim ne kadar vatanseversin!

not:
    kelle=türk askeri
    sayın öcalan=terörist başı!

hadi götün varsa git şikayet et sayın cumhurbaşkanını haydi?

hadi kardeş ettin mi? ekran görüntüsünü paylaş da samimiyetine inanalım... bakalım ne kadar vatanseversin, o çocuklar şehadeti göze alıp oraya gidiyorlar ya, sen oturduğun yerden bu kadar riski göze alabiliyor musun bakalım vatanın için?

edit: kim ki bu mesajdan amerikan köpeklerini savunduğumu çıkarıyorsa onun da ta amk! götünüz yemiyor değil mi gerçekleri konuşmaya? hepiniz götünüz ıslanmasan suya sabuna dokunmadan vicdanlarınızı rahatlatma derdindesiniz değil mi yavşaklar ? o arada bi kaç beğeni de fena olmaz hesabı, oohh ne güzel la!

aynı şekilde şehide ben kelle desem burda, koştur koştur şikayet etmez miydiniz pinnnççççler! götünüz varsa diyeni de etsenize? yok öyle ucuz popülizm sözlükte iki beğeni fazla almak için milletin duygularıyla hassasiyetleri ile oynamak demek istedim kardeşlerim. anlayan anladı, safa yatanın amk, yatsın safa yatsın... ama sözlük safa yatma yeri değildir anladın sen onu değil mi;) ama anlamamazlıktan gel siktir et...
  • evet ilk ruh hastamız da teşrif etti, hoş geldin sayın anlama özürlü arkadaşım. ben akp karşıtı birisiyim bunu rahatlıkla anlayabilirsin, pkk ile ilgili politikalarının ve hatta hemen hemen tüm dış ve iç politikalarını yanlış olduğunu düşünüyorum fakat bu yanlışları yapanlar bizim askerlerimiz değil ve onlar istese de istemese de orada vatani görevdeler ve aralarında gencecik yaşında şehit olan, gazi olanlar var. onlar bizler için canlarını ortaya koyarak dağ maymunlarıyla savaşırken böyle it soyları gelip atıp tutamamalılar sosyal medyada, benim derdim bu anladın mı ? gidip erdoğan'ı kendi kurumuna şikayet etsem elime bir bok geçmeyecek ama pkklıları şikayet edersem haklarında işlem olacak ve hükümet yanlış yapıyor diye pkklıların yaptıklarını görmezden gelmemi istemek nasıl bir gerizekalılık anlayamadım harbiden.
  • --- spoiler ---

bırak kardeş bırak! ben senin gibi dün yazar olmadım. ne bok olduğunuzu bilen adamım. bana laf yetiştirme amk! götün varsa iki beğeni için milleti yalamalığına alet edene kadar, delikanlı ol lafının arkaaında dur! yiyorsa o kadar şehidine askerine sahip çıkıyorsan et şikayetini de bırak cimer yada bimer işlem yapmasın onların ayıbı olsun ama bu şikayetini de bizimle paylaş hizliresim aracılığı ile, ekran görüntüsünü al yani. öyle yalandan klavyeden cengaverlerlik yoookk. sonra soracaklar vicdanını rahatlatacaksın yemezzzz. götün tutuyorsa şikayet et...
    --- spoiler ---

boş beleş beş beğeni için soytarılık yapan bir tipin başlattığı kampanyadır. samimiyeti olmayan, iki beğeni için o garibanları da alet edip showmenlik yapmaktan başka birşey değildir.

sorsan klavye başından terörle mücadele ediyor ergen... bize bok atıyor birde... sorsan ya bedelli bekliyordur ya daha lisededir kafası rahattır. ne çektiyse zaten bu millet sizin gibi o garibanların üstünden prim yapmaya çalışanlardan çekti allah’ın belaları!
  • pkklıların ihbar edilmesi bir insana neden batar, neden konuyu sulandırmak ister anlamıyorum. mal galiba.

kaç tane terörist sempatizanı yakalanırsa kardır herkes görevini yapsın. görev derken cepheye mermi taşımayacan merak etme, iki dakikanı ayırıp gördüklerini tek tıkla bildirecen.

şimdi anlaşıldı bu barzoya niye bu kadar battığı. hdpliymiş.
  • hayatta yaptığı her şeyi beğeni almak amacıyla yapan bir soysuz köpeğin bok atmasının sebebini şimdi anladık işte, bak embesil ben sadece sosyal medyada gezen teröristleri devlete ihbar etmek istedim ve bu senin götüne ne tür bir kazık soktu da bu kadar inliyorsun anlayamadım fakat ben hükümeti bimere şikayet ederek deviremem ama o şikayet edilmesine inim inim inlediğin itleri şikayet ederek haklarında işlem yapılmasını sağlayabilirim. bunu anlamak çok güç geliyor olabilir iki gram beyninle fakat beni daha fazla uğraştırma sadece elimden gelen bir şeyi yapmak istedim.
  • başlığı açarken vatanseverlik kasan beğeni için göt atan bir adet pezevengin, az önce ne hikmetse, “kardeş onzaman şehide kelle diyeni de şikayet et” dediğimde

“ şu konjonktürde toplu bir hareket olmadığı için bu tarz anarşistliklere gerek yok” şeklinde bir anda çark ettiği, şehide hakaret edeni 5 dakıka önce ihbar etmek vatanperverlikten konu kendi götünün tehlikeye düşmesi olunca birden bu eylemin vatanseverlikten, anarşistliğe dönüştüğünü bizlere gösteren yavşaklıklae bütünü.

ne oldu kardeşşşşş???? az önce vatanı koruyordun? elimden gelen bu bıdıbıdısı ediyordun ne oldu?

ne kolay götün tutuştu öyle? yaaaa işte bak, sen burda gencecik çocukların üstünden pirim yapasın diye, orada dağda taşta çamurda kimi vatanı için, kimi görev icabı kimse bilemez asker olduğu için orada canını hiçe sayıyor ve sen hala popülizm peşindesin... sikerker evladım.

öyle gelip de üç kuruşluk popülizm ile, işin içine teröris falan fistan iki de entry bulup referans verip insanların hassasiyetleri ile oynayamazsın! adamı itin götüne sokarlar.

sen git istediğin kadar pkklı de terörist seviici de, ne kadar amerikan köpeği varsa nefret ettiğimi az çok takip eden herkes bilir. bilmeyen sizin gibi götler ise ancak yazdıklarıma cevap vermek yerine boş çene yapar. sikik seni!

tanım yapacak olursak, kendi götü sözkonusu olunca vatanseverliği anarşizm olarak gören bir adet dallamanın insanların hassasiyetleri ile oynamak sureti ile beğeni alamasından başka bişey değildir.
  • bi pkk sempatizanları, yüzde doksan dokuz virgül doksan dokuz türkiye'den yazmıyordur zaten. bu terör sevicilerini sözünle, bilginle döveceksin. bimeri cimeri meşgul edeceğine, adamın propogandasını boşa çıkarmalısın. ayrıca jurnallemek hiç iyi birşey değildir..

sen şimdi bu başlığı açtın. peki bi pkklı da senin siyasi bir açığını bulup seni gammazlasa naapcaksın? ya biraz kafanı çalıştır birader, böyle başlık mı açılır*
  • başlıkta boş yapan gereksiz ne ayak diye profiline girdim beyni yok fikri var kalıbının canlı kanlı tanımı çıktı herif.

bir girisinde yav gardas bu örgütün arkasında halk var halk yazmış, sonra tutmuş bu başlıkta aynı örgüte amerikan köpeği yazmış.

bir girisinde yazık yav cizre'de görev yapan polislere yazmış tutmuş başka bir başlıkta en iyi polis ölü polistir yazmış.

bir girisinde bu pkk savaşarak bitmez istediğiniz kadar öldürün yazmış başka bir girisinde pkk ile masaya oturanlara teessüflerini iletmiş.

boş teneke çok ses çıkarıyor işte.
  • inlemesi kesilmediğine göre pkk sempatizanı olan bir şerefsize daha fazla cevap verip konuyu bok etmeye gerek duymuyorum, tek isteğim bu pkklı orospu çocukları ekşide, twitterda v.s. kafalarına göre nasılsa anomimim diyerek sallamasınlar ve anaları sikildikçe kudurduklarıyla kalsınlar. ayrıca bir pkklı benim siyasi açığımı bulup gammazlayacak diye susup oturacak kadar düşük bir adam değilim, vatanımıza ihanet etmiyoruz kafam rahat o konuda isteyen açık arayabilir.