şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: pizza pizza)'nın yeni ismi.
  • daha büyük bir saçmalık görmedim! sen belkide piyasadaki ilk oyunculardan birisini, early adapter’sın, first comer’sın, markaya ne yaptın da terra diye ismini değiştiriyorsun. var mı dünyada bir örneği?

kaldı ki pizza pizza kendini nasıl konumlandıracağını bir keşfetse işler zaten yoluna girecek! senin olayın bütn pizza değil kardeşim. senin olayın menülerin. tüm pizzayı yemek istemiyorum ama pizza da yemek istiyorum. sen işte buna çözümsün. tavuk parçalaro, patates, kola ve dilim pizza. bundan güzel menü mü olur? senin pod’in bu! burda. yürüsen koşucan sen napıyon? markanın adını değiştiriyon! aferin sana. yılbaşını göremezsin bu kafayla, geçmiş olsun...
  • pizza pizza'nın yeni ismi.

bu değişimin amacı nedir anlayamadım, sloganı da "gel beraber olsun"

dominos alternatifliğinden kardeşler kebap salonuna dönmüşler.
  • verilen gerçekten ağır yanlış bir kararla pizzapizza'nın yeni ismi
  • boş hamuru dominostan pahalıya satmaları yetmedi bir de sokak arası kazık marka pizzacısı olmuş.
  • sözlüğün genelinin aksine yeni adını beğendiğim gençliğimin, öğrenciliğimin markası. kendilerini bkm karşısındaki eski mekanlarına bekliyorum şimdiden, nostalji yapmak için. logosu da güzel olmuş, yılların getirdiği ataleti yeni logo ve isimle atmak istemişler, yenilik iyidir.
  • geçen sene mediterra capital adlı türkiye'de başka firmalara da yatırım yapan bir ortaklık tarafından satın alınmıştı bu yeni marka yaratma çabası da yeni firmanın stratejisi olmalı. terra ismi de sahip şirketin isminin son bölümünden kaynaklı büyük ihtimal*
  • ülkenin en bilindik pizza restorantları zinciri olan pizza pizzanin yeni adı.

alışması biraz zor olacak. eh yılların markasıydı.
  • bol bol terraaa yiyeceğiz gibi görünüyor.
  • (bkz: terra terra)