şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ben sadece hamarat ve becerikli diyebilirim kendisine. buralar tekin yerler değil, fazlasını yazarsam üstüne bir de kıskanmak zorunda kalırım kendisini ki bu hiç mi hiç işime gelmez.

  dandik bir zeytinyağının dostluğumuza vesilesi olması ise hayli ilginc. bunu da tanışma vesilemizi unutur falan diye belirtmek istedim.

  sözlük hala yaşıyor. terra rossa mia gibi insanlar sayesinde yaşıyor.
 • kedilere işkence yöntemleridiye bir başlık olduğunu görmeme vesile olmuş yazar. başlıktaki diğer entryleri okumadım. bu yazar şaka yapıyorsa hoş değil, yapmıyorsa ... bilemedim ne diyeceğimi. ürkütücü..

  ilgili entry: (bkz: #67414623)
  yazdığı:
  "başıma bi'şey gelmeyecekse her birini ayrı sevdiğim yöntemler.

  kedi akıllı hayvandır.
  hoşuna gitmezse sert bir şekilde karşılık verir, istemedigini ifade eder zaten.
  bu sebeple cok takılacak bir mevzu değildir.
  "ama hayvan haklari :(( " diye aglamaniz yersiz.

  o da zevk alıyor.
  karışmayın fantezilerimize."

  bu cümle bence ceza indirimleriyle gündemde olan tecavüzcülerin ağzından çıkmış gibi: "hoşuna gitmezse sert bir şekilde karşılık verir, istemedigini ifade eder zaten."
 • acıktığında kedilerini yiyebilen biri.
 • çok pozitif enerjisi olan sözlük yazarı.entrylerinden görüleceği üzere sözlük çitasının da üzerinde bir mizah seviyesine sahip. insanlığa olan inancımı bana geri kazandırmış olan güzel insan...
 • gerçekten nesli tükenmekte olan bi insan. kim tanımadığı birine turşu yahut ev salçası göndermek ister ki? dünya böyle insanların yüzü suyu hürmetine dönmüyorsa bende bir şey bilmiyorum.