*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • antalya fener'de, muratpaşa belediye binasının yanında bulunan, inşaatı yaklaşık iki senedir devam eden ve 2011'de açılması beklenen avm. bittiği zaman antalya'nın en büyük alışveriş merkezi olacakmış. zannedersem tek eksiğimiz daha büyük bir alışveriş merkeziydi.

  (bkz: antalya migros alışveriş merkezi)
  (bkz: özdilek park antalya avm)
  (bkz: laura alışveriş merkezi)
  (bkz: shemall)

  neyse, en azından 1500 kişiye istihdam sağlayacaklarmış. bu açıdan düşününce iyi.

  http://terracity.com.tr/
 • toplam 4 katlı, 48.000 metrekare kiralanabilir alan ve 140 mağazası ile antalya'nın en büyük alışveriş merkezi olmak için gün sayan proje.

  http://www.terracity.com.tr/
 • antalyada trafik sorununu arttırsa arttırsa ne kadar arttıracak çok merak ettiğim alışveriş merkezi. antalyadan bahsediyoruz buradaki insanlar 6 tane araba arka arkaya ışıkta bekleyince trafik var sanıyorlar. ayrıca içeriden son bilgileri vereyim, çok yoğun bir çalışma var terracity'de 140 dükkan'ın %90 ı açılışa yetişecek gibi duruyor.
 • son bilgilere ve billboard reklamlarına göre 1 haziran 2011 de açılması planlanan alışveriş merkezi.içerisinde 150 mağaza,30 restaurant ve büyükçe sineması varmış.
 • antalya'yı pull and bear ve bershka ile tanıştırmıştır. hanım kızlarımıza hayırlı uğurlu olsun. artık erkeklerin de kapıda bekleme yeri konusunda alternatifleri var.
 • havalandırma dış üniteleri çevredeki evleri çok rahatsız edecek şekilde ses çıkaran alışveriş merkezi. gerçi ilk gün çalıştı daha da çalıştırmadılar. şikayetler tam olarak yerini buldu diye düşündürüyor. işletmecileri insanlara saygılı gibi duruyor şimdilik.
  ayrıca süper hafif raylı sistem yatırımından ve kapatılıp park yapılan yollardan sonra oluşan saçma sapan güzergahlardan ve şehirçi trafiğinden sonra burada yaşanacak trafik sorununa trafik sorunu denmez. alt tarafı anayolun bir şeridi otoparka girmeye çalışanlar yüzünden kapanıyor ve bir üst yolda da sağlı sollu arabasını park edenler ile otoparktan çıkanların oluşturduğu setten ötürü alternatif yollar aramak durumunda kalınıyor.
 • içinde 3 adet bodrum kat yaklaşık 45bin m2 ve yaklaşık 1500 araçlık bir kapalı otoparkı olan mekandır. buna rağmen çevresinde trafik oluyorsa inatla aracını kapalı otoparka parketmeyen insanlar ve buna müsade eden belediye sorumludur. ayrıca bu yoğunluk yeni açılmış olmasına bağlı olup en fazla bir ay sürecek bir yoğunluktur.
 • yoruldum ben burayı gezerken.. hafta içi sabahtan pek kalabalık olmuyor, rahat geziliyor.. mevcudun dışında farklı bir yiyecek içecek seçeneği olur diye düşünmüştüm ancak hep bildik şeyler.. bu açıdan fazlasıyla hayal kırıklığı yaşatan antalya'nın en büyük alışveriş merkezi..
 • stradivarius, the body shop, kfc markalarını antalya'ya getiren alışveriş merkezi. çok büyük bir reklam kampanyasıyla açılmış ve yeni getirdiği markalarla sevindirmiş olmasına rağmen basıklığı ve havasızlığıyla süküt-u hayale uğratmıştır. yürüme alanları dar, neredeyse tüm dükkanların içi oldukça geniştir. yine de bir migros veya özdilek olamayacağını düşündüğüm ama 1 hafta içinde 2 defa gittiğim yerdir.
 • giriş katında tuvaleti olmayan alışveriş merkezi. ayrıca elektrik sorunları var anladığım kadarıyla. klimalar bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. en sonda midpoint'e oturup bişeyler yiyelim dedik. siparişleri vermemizin ardından. fritöz patladı yemek veremiyoruz demeleri bir oldu. eksiklerine rağmen içindeki markalar nedeniyle sık sık gidilecek yerdir.