şükela:  tümü | bugün
  • dünden beri sardığım mobil oyun. hem ios hem de android için var. mars'ı kolonileştirme çabam hızla sürüyor. paradox'un surviving mars oyunu ya da madruga works'un planetbase oyununa benziyor ama daha basit yapıda.
  • akşam bi binaya basıp sabah karşılaştığınız manzara karşısında şoka uğratabilen oyun.

orbital mirror tıklayıp uyudum ve sabah uyandığımda orbital mirror kurulumu yaptığım şehir dışındaki tüm şehirlerimin ve neredeyse tüm outpostlarımın sular altında kaldığını gördüm. soykırım olmuş resmen.*

kurduğum yapı ile gezegene ulaşan ısı miktarını arttırıyorsunuz, ben hesap edememişim bu amk yapısı çok fazla ısı yönlendirir ve kutup buzlarını çözer diye.
  • içimi umutla kaplayan mobil oyun. bir gezegende hayatı başlatıp gerekli koşulları sürekli dengede tutmak için çabaladığınız, sıkmayan ve geleceğe dair umutlar içeren oyun.
    bir gezegen seçip hayat koşullarını oluşturmaya başlayınca da basıp o gezegene gitmek istiyorsunuz. henüz gezegenimde oksijen ve su yeteli olmasa da, eser miktarda mevcut. yaşam koşullarını optimumda sağladığım an giderim diye düşünüyorum.
  • bir dönem hunharca oynadığım fakat tüm güneş sistemini kolonileştirdikten sonra baygınlıkların geldiği ve silip attığım güzide oyun. eğlencelidir, açınız oynayınız.
  • kendinizi allah gibi hissettiren oyun.

yalnız 6 günde dünya yaratamıyorsunuz o iş hikaye.
  • bayadır oynuyorum ve yavaş yavaş mars yüzeyinde su görünmeye başladı. bütün araştırmalar tamam. madenlerden para basıyorum, nüfus iyi. tek sorum bu gezegen ne zaman yeşil olarak?

mars