şükela:  tümü | bugün
 • size android telefonunuzdan altyazılı film ve dizi seyrettiren bir program.
  mantık şöyle ister online izliyorsunuz ister telefona indirip sonra izliyorsunuz, sağlam ve hızlı linklerden sağlanmış gördüğüm kadarıyla çoğu popüler dizi ve film var arşivde.
  türkçe altyazılar da var, başlarken seçiyorsunuz.

  netflix ve popcorn time gömecek bir program. tavsiye edilir.
  http://terrariumtv.com/

  tamamen ücretsiz.
 • birçok dizi izleme sitesinin arşivini (ki bunlar arasında türk siteleri de var) içeren uygulama. 1963 yapımı doctor who'nun bile bütün bölümlerini bulabiliyorsunuz. dizi arşivi neredeyse eksiksiz, keza film arşivi de öyle. çalışma mantığı basit, veritabanında yer alan sitelerde arama yaparak istediğiniz filmi veya dizinin ilgili bölümünü buluyor, daha sonra opensubtitles.org'da altyazı araması yapıyor ve oradan altyazıyı seçiyorsunuz, daha sonra ise mx player'dan videoyu açıyor. ve evet, uygulama video oynatımı için mx player istiyor, isterseniz inidirip başka bir oynatıcıyla da oynatabilirsiniz ama mx player'ı indirmek de bir şey kaybettirmez, androiddeki en iyi video oynatıcıdır.

  edit: yahu hatta ilan ediyorum bilgisayarda bile bu kadar kullanışlı bir program veya site yok, bazen android emülatörü açıp bu programı kullanasım geliyor.
 • her boka erişim izni isteyen program. film ve dizi izleme uygulamasının resimlere, konuma, kişilere vs ulaşmak istemesi saçma ve rahatsız edici...
 • aradığınız her dizi ve filmi onlarca kaynaktan bularak ayağınıza kadar getiren güzide android uygulaması. ister anında izleyin ister indirip sonra izleyin. aradığım tüm özellikleri sunuyor bu uygulama.
 • arşivi oldukça geniş bir online film ve dizi izleme platformu. hele animasyon kategorisi oldukça kaliteli. eski (bkz: cartoon network) çizgi filmlerini bulmak çok sevindirdi. ınsan hangisini izleyeceğim diye kararsız kalmıyor değil.
 • playstoreda bulunmayan ancak kendi sitesinden indirilebilen süper uygulama.yabanci film ve dizilerini çoğunu izleyebilir veya indirebilirsiniz üstelik indirmeden önce altyazıyı da indirelim mi diyecek kadar da yardımsever.
 • burada yeterince övülmediğini görünce şaşırdığım dizi film izleme platformu.

  mi tv box alıp ona kurdum, isteyen android telefonuna da kurabilir. özünde çok iyi düşünülmüş ama belki de tv boxın internet bağlatısı yüzünden tam randıman alamadığımı düşündüğüm program.

  artıları
  çok geniş bir arşiv.
  video kalitesine seçim.
  online video steam sitelerinin abuk sabuk bahis sitesi reklamları yok.
  altyazı entegrasyonu.

  eksileri
  bir iki filmde fake videoya denk geldim.
  arama yaparken video kalitesi seçme şansın yok hepsi geliyor sen seçiyorsun.
  link kalitesi hakkında bilgi yok, belki 500 tane link geliyor.
  ilk buffer video stream sitelerine göre uzun sürüyor. gerçi ben mx player kullanıyorum belki başka playerlarda daha hızlı olabilir.

  [http://terrariumtvpro.com/ https://terrariumtvpro.com/]
 • indirdim sevdim. alt yazılar konusunda biraz sıkıntı var gibi ama sktiret. dilimizi çalıştırırız. practise is gooood baby :). oh yes.
 • altyazı senkron sorununu sık sık yaşadığım app...
 • ufak ufak reklam isinin bokunu cikarmaya baslayan uygulama. soyleki once izlediğiniz dizi yada film bitince reklam cikiyordu. son guncelleme ile dizi devam ederken reklam cikmaya başlıyor. velhasil son guncelemeyi yapmayin .