1. gerçek bir dramın baş rolündedir. bir taneniz geri düzelmesi için yardım ettiniz mi kendisine acaba?
  2. yaklaşık bir hafta önce odamda görüp şok geçirdiğim böcek.

    annemle sohbet ederken bir tıpırtı gelmeye başladı, su damlıyor bir yerden diye kulak kesildik. '' işte! rutubetin kaynağını bulacağız, yaşasın! '' dedik. şurdan geliyor ses, burdan geliyor derken 5 dakika boyunca, kafamı yere uzatmamla ters dönmüş hamam böceğini görmem bir oldu.

    bildiğiniz su damlıyormuşçasına '' tıp! tıp! '' sesi çıkarıyordu. hem bu buraya nasıl girmiş diye hayret ederken hem garip bir acıma hissi oluştu. kağıtla alıp, atıverdik dışarıya.
  3. nazarimda dünyanin en igrenc görüntülerinden biridir. bak tüylerim tiken tiken oldu yine. hayir evrilmissin böcek olmussun, yetmemis hamamböcegi olmussun, o da yetmemis ucan hamamböcegi olmussun. bi de utanmadan evime girip karsima cikiyorsun, bazi günler oskarlik ölü taklidinle, en sonunda ölü olduguna inandirip oh cektiriyorsun. ama o da ne megerse yasiyormussun (bkz: qandirdimxd swh) . velhasil insanin sinirini hoplatiyorsun. sonrada tasak gecer gibi sirt üstü uzanip hele loy loy diye yildiz tilbeye tas cikaracak dans hareketleriyle bele titreye titreye travma yaratiyorsun. arkadas derdin ne senin lan?

    titreyen edit: imla