• kıytırık bi şehrin kıytırık bi üniversitesinde de vardır bu moda. enteresan ağları var.
    tespihin meali: ibne gibi gözükebilirim, ama götün yiyorsa yan gözle bak, çıkışa davet ederim, yumruk yumruğa kavga ederim, götüm yemezse bıçak, o da olmadı ağbi çekerim.
    bu mesajı alırız ve tinerci muamelesi yaparız bunlara, yani göz göze bile gelmeyiz.
  • hayat felsefesi olarak benimsedikleri sıkıntı yok mottosu ile de kendi türleri arasında rahatlıkla iletişim kurabilen yeni nesil 'erkek' modası.
  • çevremde sıklıkla karşılaşmaya başladığım iğrenç bir giyim tarzı. bu kombini bir de 44 _45 numara , genelde dikkat çeken renkte bir ayakkabıyla tamamladıklarında daha bir iğrenç oluyor.

(bkz: kuyumcu)
  • çıplak gözle punta atmışlık hissi yaratır. göz kanatır.
  • entryler arasında hızla dolaşıp http aradım mamafih bulamayıp sizin için çalıştım ve gömlek hariç 1yaklaşık sonuç buldum..

ama bak nelere maruz kaldım bunu bulmak için..gerçekten +rep respect!!

https://pbs.twimg.com/media/cp54vfrwiaa9wl_.jpg

not: bir tarz ve yaşam biçimi yargılamıyorum asla ama söylemeden geçmiyim, çıplak dolaşsalar daha az rahatsız edici gibi geliyor görsel olarak.
  • burda fena gömülüyorlar ama nedense kadınlar onların yanında oluyor.biz yine 2-3 sap takılıyoruz.

takip edenlerin kadınlarla arasının iyi olduğunu gözlemlediğim moda.
  • ya yapmayın gözünüzü seveyim. hayatta gitmem ben de giyemem de zaten fizigim yetmez ama şu da var, bu arkadaşların belli ki alıcısı var ki böyle giyiniyorlar. buradaki kadınların bile bir çoğu bu tarz adamları seviyor bakiyor. bir modayı yönlendiren kadınlardır. onlarin beğenmediği hiç bir moda tutmaz.
  • erkek kişisi mesai arkadaşı oturuyor bilek boy pantolonla ,ben de ayağıma bilek kısmında aşırı kumaş yığılmasından üç kat olmuş pantolonu geçirmişim bi adama bi kendime baktım soluğu terzide aldım.özendiriyorsunuz bayanları helak oluyoruz bilek boy pantolon bulacaz diye piyasası yok.
    orjinal paça mı diye bakasımın geldiğidir.
    tanım:tespih çıkarıldığında,gömlek sporlaştırıldığında keten ayakkabıyla snobe edildiğinde normalleşilebilecek üçlü
  • eski apaçilerin yeni modası.

mahallesinin sevilen abisidir, yavru apaçilerin idolüdür, kasıla kasıla yürür çünkü o ikoncandır, o kadar yakışıklıdır ki ona bakmayan her kız ya kördür ya kaşardır, zaten benim onunla işim olmaz be olumdur, isitsnasız tanıştığı herkes onun kardeşidir, bi sıkıntı falan olursa çözerizdir, çay nargile yapaktan dişleri fosilleşmiştir, ama olsun be olumdur, ayrıca yapılan her kahpeliğe de bir ziyaret borcu vardır.
hesabın var mı? giriş yap