şükela:  tümü | bugün
 • evet arkadaşlar. başlıktan hemen anlamışsınızdır.

  fenerbahçe'yi özetleyen kelimeler içeren bir kombinasyon.

  birincisi, malûm sezonda şike yaptıklarını kendileri hariç,herkes kabul ediyor.

  bir gecede madde değiştirip korunmadılar mı? tapeleri bile reddedemediler. kimdi bunları koruyan? tabiki ülkenin başında ki fenerbahçeli tayyip erdoğan.

  birde utanmadan, sıkılmadan hükümet trabzonsporu destekliyor diyorlar. ulan bizden kaç milyon oy çıkar? bizi niye desteklesinler? koskoca camiayı karşılarına alırlar mı?

  diğer husus,var gelince çoğu fener lehine olan hataları ortadan kalktı diye kaç senedir bitişlerdesiniz.

  birde yüzsüzlüğe bak. hâlâ utanmadan çamur atıyor. sizin tarihten asla silemeyeceğiniz şike lekesi var. insanda biraz utanma olur.

  galatasaray hakem hataları için birlik olalım derken, hakemlerde insan hata yapabilirler diyen bu güruh, utanmadan trabzonsporun emeğiyle bir yerlere gelmesini hazmedemiyor.

  ağlamaya devam edin, belki bir kaç diğer takım taraftarını yanınıza alırsınız. ama komik oluyorsunuz.
 • ağzı salyalıların hiçbir dayanağa ve kanıta varmadan pis ağızlarıyla ortalığa sıçmıkladığı beyanat.

  yahu böyle salyalı ağzıyla 3-5 sokak insanı “şikeci, zırlak vs.” dedi diye ne fenerbahçe’ye pislik bulaşıyor, ne de anca teleskopla bakacağın fenerbahçe yöneticileri zırlak olmuyor.

  ali koç çok kıvrandırdı bu sığırları sezon başından beridir. kimin kollanıp kimin hangi isimler tarafından, hangi hakemler tarafından korunduğu ayan beyan belli oldu. sadece bugünkü yaşanan tiyatro özelinde değil, genel olarak yaşanan bokluklara itiraz ettiği ve masaya yumruğunu vurduğu için bu denyolar da zırlıyor ali koç hüüüüü diye..
 • saat öğlen on ikiyi geçeli çok olmuş.
 • ali koc ipliginizi pazara cikardi ya nasil kuduruyorsunuz. piç gibi acikta kaldiniz, herkes biliyor sizin ne bok oldugunuzu artik.
 • galatasaraydır.

  geçmişte yaptıkları şikeler ortada itirafları youtube dan da bulabilirsiniz. ağlak olmasını da geçen sene nasıl ağladıklarını hepimiz biliyoruz sırf sussunlar diye resmen şampiyonluk verildi. yüzsüz olmalarını anlatmama gerek yok. çünkü birazdan dm kutum gslilerle dolacak.

  ha bir de malum örgütün zamanında bunlara dua ve himmet ettiği ile ilgili videoları var. fakat bunların bu örgüt sayesinde şampiyon olduklarını söylersem alınıp dava açıyorlar ve davayı da kazanıyorlar. çünkü malum örgüt henüz bitmedi. bitince yine bunu konuşuruz burada
 • cas davası namusumuzdur sözünü duymamış illinois bukalemunlarının mal mal baktığı başlık.
  ek olarak ırkçı sıfatını da ekleseydiniz şıp diye bulurdu kendini.

  iki dakika adam olun ve avrupa'dan men edilmenize neden olanlardan tazminatınızı söke söke alın. 200 milyon dolar sizi bekliyor.
  yemiyor di mi lan !