şükela:  tümü | bugün
  • hayatım hiç yolunda gitmiyor. aile sıkıntılarım var. benim en büyük moral kaynağım olan ekşi sözlük bu hayatta bana sıkı tutunmayı, pes etmemeyi aynı zamanda bilgiyi ve bir çok şeyi sunuyor. ekşi sözlük bence hayatın bir aynası ve bu aynaya nasıl baktığınıza göre bu durum değişir. bu hayatta bana güç ve moral verdiğin için, sonsuz teşekkür ederim.

edit: arkadaşlar, destek mesajlarınız beni çok mutlu etti. hepinizi çok seviyorum. kutsal bilgi kaynağım iyi ki varsın!
  • inşallah herşey yakında dilediğin gibi olur diye karşılık verebileceğim teşekkür ifadesi.

(tanım yazmakta zorluk çektim, keşke "ekşi sözlüğe teşekkür borçlu olmam" gibi bir başlık açsaydın.)
  • geçen aylarda bir entry girmiştim içinde bulunduğum kötü durumlar ilgili sözlükte. sonrasında o kadar çok insan entryme cevap verdi ki. canını sıkma her şey olacağına varır güzel kardeşim.
  • moral favını verdim keyfine bak. dertler seni yıkamaz koca yürekli suser.
  • bunu ben de sık sık düşünüyordum.
    başlıkların arasında görünce sevindim.

size çok önemsiz gelebilir ama, hayatımın oldukça zor bir döneminde, tarif edemeyeceğim derecede iyi geldi sözlük bana.
    nedeni nasılı çok önemli değil.

ben de teşekkür ederim.
    her şey için.
  • trollenmeyecek kadar kıymetli bir başlık.

ayrıcalıklı bir haber kaynağı, bilgi kaynağıdır. elbette her yerde olduğu gibi burda da soytarılar var ama olsun onlar bizim soytarılarımız ve seviyoruz onları en azından okuma yazmaları var. en ucube bir fikirlerin bile ‘diğerlerinden’ dezavantajlı hissetmeden dile geldiği platform.

burdaki tek aksesuar beyinden süzülen düşüncelerdir, nihayetinde cümlelere fotoşop yapacak program henüz icat edilmedi.

tip ya da nike ya da başka bir şeye göre ilgi yok burda .
    cümlelerin ve düşüncenle dokunduğun yer önemli.

mevcut politik konjöktürde, fikir beyanında en rahat hissedilen yer burası.(gerçeklik ve tüm sosyal medya dahildir buna)

bu sebepten benden de bir (bkz: teşekkür ederim ekşi sözlük)