şükela:  tümü | bugün soru sor
  • artık büyüyün be kardeşim, az biraz olgunlaşın.
    başkası adına sevinmeyi, tuttuğunuz takım harici bir takımın başarısıyla gurur duymayı öğrenin ya.
    bu entry bakınız içermeyecektir, çünkü bakmayınız arkadaşlar. yok madrid'in ikinci çıktığı turnuvada beşiktaş'ın 1.çıkması; her maçtan önce, bilmem kimin beşiktaş'a döşeyeceği boru; yok beşiktaş uefa kurası çekmiş vesaire vesaire.
    2 büyük türk takımının avrupa'da taşak oğlanına döndüğü yıl, bir diğer türk takımı şampiyonlar liginde gruptan lider çıkmış, hem de şansla falan değil çatır çatır top oynayarak, hala boş boş konuşanlar var.
    2008'de fener chelsea'yi kadıköy'de dağıttığında benden mutlusu yoktu. beşiktaş ile galatasaraylılar ise ikinci maçta görürsünüz diyorlardı.
    2012'de galatasaray manchester united'ı darma dağın etmesine rağmen yenildiğinde ben sinirden ağlarken fenerli ve beşiktaşlılar sonuç önemli diyorlardı.
    2017'de beşiktaş grup lideri olduğunda ben sevinç çığlıkları atarken galatasaraylı ve fenerliler saçma sapan başlıklarla bunu gölgelemeye çalışıyorlar.

çok zor değil inanın. ben fenerliyim ve beşiktaşlılar kadar mutluyum. bu yüzden teşekkürler beşiktaş, takımlarımızın bok gibi oynadığı, milli takımın yerlerde olduğu bir dönemde bizi mutlu ettiğin için.
  • fikrine saygım var dostum ama bırak insanları istedikleri şeyi istemeye devam etsinler. keşke ülke puanımız ve başarı durumumuz bu denli kötü olmasa da kimse kendi takımından başka takımı farklı düşüncelerle desteklemek zorunda kalmasa. başarı eşittir profesyonelliktir. duygusallık başarıyı getirmez. real madrid barcelonın sikinde olmaz aynı şekilde barcelona da real madridin. biz ne zaman bu seviyeye gelirsek o zaman başarılı olacağız. ben kendi takımım hariç hiçbir türk takımının başarılı olmasına sevinmem kolay kolay. umrumda değil.
  • (bkz: gurur lan)
  • teşekkürler çünkü ırz namus bırakmayacaklar liverpool'dan daha büyük bir facia geliyor! heil heynckes
  • bayern münih elendiğinde söyleyecekleri söz.