• merak ettiğim maliyettir. boylu boyuna istisnasız bütün elektrik direkleri, metrobüs durakları, köprülerde yer alıyor ve artık malum şahsın suratını her yerde görmek gerçekten sıkıcı. azıcık yüzünü eskit be adam.
  • malatya'da da var bunlardan. belediyeler kim bilir hangi kaynaktan karşılamıştır. dolayısıyla sadece istanbul'da değil 81 ilin hepsinde olduğunu tahmin ediyorum.
  • "teşekkürler fatih", "teşekkürler beyoğlu", "teşekkürler türkiye" şeklinde gözünüzün alabileceği her yerde ve aklınızın alamayacağı kadar fazlaca tayyip barındıran pankartların maliyetidir.

tahminimce sadece bu pankartlarla ülkemizdeki tüm aç çocukları 1 yıl boyunca doyurabilirdik.

sayın cumbabamız. lafım sana. yüzünü bu kadar görmekten bıktım. lütfen ne yapıyorsanız arka planda yapın, buna razıyım. bakın biz her yere suratımızı asıyor muyuz? lütfen ama.
  • arka arkaya gelen güncellemeler ile yük olmaktan çıkartılmıştır. doğalgaz, avrasya tüneli. devamı gelir sıkı tutunun koltuklara. durmak yok d e v a m.
  • eskiden (bkz: 80 ler), (bkz: 90 lar)da, ortadoğu ve afrika ülkelerindeki diktatör liderler de, kendi fotoğrafları ile ülkelerinde her yerde her duvarda büyük posterlerini astırırlardı.

o zamanlar bizde böyle şeyler yoktu, hiç değilse sadece seçim zamanlarında olurdu...

düşünmezdim bile niye diye, ama yaşadığımız bu yasaklar ve tek adam dönemindeki yıllar içinde türkiye de aynı şeyler olmaya başladı... hem de nasıl...

kendi reklamını bu kadar niye yapar biri
  • gençliğimin yaklaşık 20 yılı
  • "teşekkürler istanbul" diyen adamin memlekete maliyeti yanında lafı bile olmayacak maliyettir.
  • "teşekkürler istanbul" diyenlerin memlekete maliyeti yanında lafı bile olmayacak maliyettir.
  • şahsın umurunda olmayan, koyunların yününden karşılanan gösteriştir.
hesabın var mı? giriş yap