şükela:  tümü | bugün
 • an itibari ile aldığım mesaj sonrası beni duygulandirmis olması. mesaj içeriği şöyle...

  "degerli turknet'li faturanizi hizmetiniz kisitlandiktan sonra odediginizi gorduk. herkesin basina gelebilir, unutulabilir, atlanabilir, insanlik hali. 30 tl hizmet kisitlama acma ucretini bir defaya mahsus mart donem faturaniza yansitmayacagiz. "

  olay şöyle yaşandı dün düzenli olarak aksatmadan ödemekte olduğum faturamı odemedigimi fark ettim. dolayısıyla aldığım hizmetin kısıtlandığı haberini aldim. akabinde 30 lira çöpe attık düşüncesiyle gerildim, öfkelendim her anımızda kaziklandigimiz şu dönemlerde faturamı hemen ödedim ve gelen mesaj hakikaten duygulandırdı. vermiş oldukları hizmet hakikaten ülke ortalamasında 1 numara varsa boyle benzer anlayış gösterebilecek firma burdayım desin.
  muadil firmalar sırada bekliyor ödemesinde geçirelim, dava açalım diye. neyse ayakta alkislayarak sizlere teşekkürü borç bilirim.
  (bkz: teşekkürler turknet)

  edit: sevgili utopyalilar sakin olun sizinle bi mutlu anımı paylaşayım dedim. viralci yaptınız. sahtekar yaptınız. sanki firma babamin, babama niye sovuyonuz lan.ne oluyor ulan. illa resmi belgeler mi koyalım ne paranoya oldunuz mk. adamlar temiz is çıkarıyor bunu kabullenelim. ha bir arkadas tatsız bir olay yasamız üzüldüm adına. kendi adima ise 1 yıldır hiç bir problem yaşamadım mutlu mesut geciniyoruz. yine de (bkz: teşekkürler turknet)
 • hala ağlıyorum
  (bkz: teşekkürler turknet) smile smile
 • bi gün internet kesilince aynı sağduğuyla yaklaşacak mısın bakalım?

  ha bu arada (bkz: teşekkürler turknet)
 • oha, bu başlığı ben açacaktım, lanetliydim ama.

  bence de on numara firmadır türknet.
 • 3 aydır kullanıyorum. üyelikte bana vadettiğiniz ilk fatura ücretsiz durumundan faydalandırmadınız. üstüne de 3 faturada kurulum bedelini bir güzel geçirdiniz. o bana müşteri hizmetlerinizin sözü yalan oldu. hani kaydediyorsunuz ya o konuşmaları, geriye dönüp dinleyin bakalım bir haklılığımı görün. firmanıza üye olma şartımı gerçekleştirmediniz. ayıp.
 • inanma öpecekler
 • viral entry nedir, nasıl yazılmalıdır, viral entry'ler için nereye başvurmalıyız sorularının cevabını bulabileceğimiz başlık.
  kaçtan gidiyor bu ara enrty'ler?