şükela:  tümü | bugün
  • mesela kocalari ile sevisirken unlu erkekleri hayal ederler mi ya da arabada sevisme fantazileri var midir?
  • bitmedi şu çirkeflikleriniz! bu kadar mı ayrıştınız? bu kadar mı nefret duyar oldunuz birbirinizden?

ne zaman medeniyet denilen şeyin siyasi ideolojiye bağlılıktan, bir parti veya lideri sevmekten, kendinden olmayana kem gözle bakmaktan çok başka bir şey olduğunu anlayacaksınız?

sözlük bildiğin aptal saptal başlık çöplüğü oldu. al buna da biraz önce denk geldim:

(bkz: dunya yuvarlak diyenin gizli escinsel olmasi)

üsluba bak, 11 yaşında inci sözlükçü belki bu kadar yazar.

edit: yedi düvel denmiş de, kardeş bak bu da var hani. bunu sadece orklar, periler, okumuyor herhalde:

(bkz: beyni klitorisinde olan feminist ateist)
  • fantezi yapmakla gündelik hayatta giyilen kıyafetin arasında bir bağlantı kuramadığımdan dolayı mantıksız bir soru.

ne tesettürlü kadınlar var fantezi dünyasını aklınız almaz, söyledikleri ve yaptıkları ile dudağınızı uçuklatır. ne mini etekli kadınlar var dışarıdan ordinaryüs fahişe sanarsınız yatakta pamuk çuvalı çıkar, doggyde sehpa gibi durur. dediğim gibi bu işin bir kıyafetle alakası yok tamamen kadının cinsellikte aradığıyla alakalı.

tesettür kısmının yaratacağı tek fark eğer kadın cinsellik konusunda çok baskı altında yetişmiş ise hayal gücü seks ile ilgili olarak daha fazla oluyor. tesettürlü bir kız grubunun cinsellik hakkındaki konuşmalarına şahit olmuş bir erkek olarak, anlattıkları ve yaptıkları şekillerde erkekleri s*kseler tüm millet zevkten ibne olur, müptelası olur. o yüzden hayal gücü bu kadar geniş bir kadınla sırf dini nedenlerden dolayı evlenip, yatakta kötü olursanız emin olun o çocuklar sizden değillerdir. (bu son bilgi kıyafet gözetmeksizin yazılmıştır. )

insan modern ve yozlaşmış bir hayvandır ve tüm canlılar gibi ihtiyaçlar piramidine tabidir. zeka ne kadar gelişmişse, hayal gücü de o kadar fazla olur. bu hayal gücünün büyük bir kısmını yaşa bağlı olarak cinsellik ve üreme kaplar. burada kıyafetin pek bir etkisi yoktur.

mahmut emminin de dediği gibi çözüm çok basit, dikine s*kecen
  • bir keresinde kitap fuarında çalışmıştım. standımızda bir çok yayınevinin de sattığı popüler erotik romanlarda vardı. bu romanları en çok sattığımız grup tesettürlü ve evli kadınlardı. alırken sanki marketten prezervatif alan utangaç erkek gibi davranıyorlardı. yani erotizm ile ilgilerinin olması ayıpmış gibi. ki bu beni çok üzmüştü.

şu kesin bir konu: her insanın fantezileri olabilir. hatta kara çarşaflı bir kadının yenikapı miting alanında sevişme fantezisi olabilir. bununla ilgili sorular sormak da sana bana düşmez.