şükela:  tümü | bugün
  • ben hicbir tesetturlu kizin ask acisi cektigine sahit olmadim. onlar sevdikleriyle ya evlenir, ya evlenmez. zaten evlilige gitmeyen bir ask iliskisi olamaz. asik olacaklari kisi de mutlaka evlenmeyi dusundukleri kisi olacaktir. kendilerini sartlandirdiklari icin de oyle olur olmaz herkese asik olmazlar zaten. koca olabilecek, kendileriyle ayni kafa dengi olan birine asik olurlar. evlenenemezlerse de kismet degilmis derler. ben ask acisi ile kivranip yataklara dusenine rastlamadim.
  • genelde evlenecekleri kişiye kendileri değil aileleri karar verdiği için türbanlı kadınlar çok daha fazla aşk acısı çeker. şahit olduğum durumdur.
  • bir tesettürlüye sorarak kolayca öğrenilebilecek hede.
    veya,
    aynanın karşısına geçip başına bir tülbent bağlarsın, acı varsa tamamdır.
  • evliliğe gitmeyen aşk ilişkisi olamaz mı? öyle güzel fuck buddy oluyor ki :)
  • çekmemeleri lazım aksi halde oksimoron olur; aşk dünyevi bir duygudur, tesettüre giren kişi ise dünyevi her türlü zevkten el etek çekip diğer dünya için yaşıyordur.

aşk, seks, ihtiras, zevk, şevk gibi kavramlar sadece kavramdan ibarettir olmalıdır
  • sakso çekip azaltırlar. acıyı tahliye yöntemlerinden sadece biridir bu.
  • tesettürlüler aşk acısı çeker, sakso çeker, çok da iyi sevişirler. he bunların hiç birini yapmayanıda vardır. ama aşk acısı çekmekten anlamaması, sakso çekememesi veya çok iyi sevişememesi için illa tesettürlü olması gerekmez. bunların hiç birinden bir sikim anlamayan modern giyimli çok kadın tanıdım.

siz dünyayı ne zannediyorsunuz?

bir güruh gelir "mini etekliler ahlaksız." der. öteki güruh gelir "tesettürlüler aşk acısı çeker mi?" diye sorar. bir türlü öğrenemediniz insanları kıyafetlerine göre ayırmamayı.

çok değil daha geçen sene elin oğlu füzeyi geri geri park etmeyi başardı. bizimse hala taş devrinden kalma problemlerimiz var.

(bkz: derdini sikeyim butonu)
  • bazılarına şaşırtıcı gelebilir fakat tesettürlüler de insandır. insanın olduğu yerde aşk vardır. çoğu aşk da acı verir.

tesettüre bürünen bütün dünyevi işlerden çekilmiş değildir, olanı varsa onaylamamakla birlikte saygı duyarım. her insan nefis taşımaktadır, nefis de dünyaya çağırmaktadır. nefsini öldürmeye çalışmak için inzivaya çekilmek, sosyal hayattan neredeyse tamamen kopmak, dünveyi bütün lezzetlerden feragat etmek gerekir. günümüz hayat pratikleri açısından uygulanabilirliği çok zordur. ayrıca başarısızlık durumunda ters tepmesi ihtimali vardır. yapılması gereken, meşru ve helal daire içerisinde nefsin arzu ve yönelimlerini kontrol etmek ve kanalize etmektir.
  • kuyruk veya anüs acısı çeken götoşları görmemizi sağlayan başlık.
  • (bkz: kün feyekün)
    (bkz: cecelist)