şükela:  tümü | bugün soru sor
  • elon musk'un, hisse senetlerini geri alacağım diye tweet atmasıyla şirketin inceleme altına alınması olayıdır.
    bu adam ya yaptığı uçuk harcamalarla ya da böyle olur olmaz konuşmasıyla şirketi batıracak yakında.
    haber kaynağı
  • bu adam jet fadil'in amerika subesi dedik, dinlemediniz. 2018'in 3. ceyreginde kara gececegiz diye soz vermisti ama gecemeyecegini anlayinca spekulasyondan medet umuyor.

buraya yaziyorum: cok kisa zamanda sirketin ceo'lugundan atilacak!
  • tesla sayfasına gidildiğinde ülke seçiminde bayrağı bile çıkmayan (tesla'nın satışı bile yapılmayan) ülkenin vatandaşlarının kahve muhabbetine konu olan olay. duyan da sanır ki büyük fonlar yatırmışlar, hissedarlar manüpulasyon tartışıyor.
  • bir jet fadıl değildir, cennetten toprak satıp para toplamaz. sadece fazla uçuk ilerleyen bir mucittir. uzay gitsin diye yaptığı roket ilk denemede düştükten sonra eve gidip gece nasıl uyuyabilmiştir merak ediyorum. tam bir kafa yeme sebebi.
  • tam bir balon en cok uzuldugum konu ise bu adami steve jobs ile kiyaslanmasiydi. bu adamin yaptigi ve becerdigi tek sey dogru zamanda dogru yerde olmasi baska bir sey degil (tabiki bos beles bir adam demiyorum lakin kendisi normal bir girisimci)