• acayip torpilliymiş hissiyatı veren kadın. oynadığı her filmde dizide o derece eğreti duruyor.
  • son çıkan filmlerin neredeyse yarısında karşımıza çıkan oyuncu. neden ve nasıl? kıtlık mı var oyuncu aleminde?
  • zenci kontenjanından yararlanarak büyük yapımlarda oynayan aktris
  • nereden torpilli olduğu belli olmayan yeteneksiz oyuncu. üst düzey yapımlarda sürekli yer buluyor ancak kabiliyetsizliği ile diğer oyuncuların yanında kabak gibi sırıtıyor.
  • nedense bu ablanın oynadığı bir çok filmde yüzüne zoomladıkları saçma sapan bir çekim tekniğini uyguluyorlar. hatırladıladıklarımı koydum ancak yüzde yüz eminim ki başka filmlerde de aynısı vardır. çekim tekniğinin bulunduğu her filmde yapılmasını geçtim, filmde genel olarak yapılan çekim türleri ile olan alakasızlığı büyük keyif kaçırıyor.

thor ragnarok
    men in black international

ayrıca salak saçma boyun hareketleri falan yapması herkes gibi beni de gıcık ediyor. üstte yazan "zenci brie larson" yorumuna büyük bir gururla katılıyorum.
  • westworld'de öyle bir plot armoru var ki, artık yüzünü bile görmek istemediğim yeteneksiz, vasat oyuncu.
  • özel hayatında acayip problemli bi insan vibe’ı veriyor
  • veronica mars'in 2. sezonun basinda diziye jackie karakteri ile katilan aktris.. agzi resmen katie holmes'den copy/paste gibi, bu kadar mi benzer..*
  • ilk kez creed'de izlediğim güzel aktris kişisi..

hiç kimse bahsetmemiş hayret, ama dexter'imizin teğmen maria laguerta'sı ve efsane dizi oz'un aşufte doktoru gloria nathan'ı canlandıran değerli oyunucu lauren luna velez ablamızın reenkarnesi gibidir. hatta creed'de ilk görünce "ne biççim gençleşmiş ablaya bak" dedirtti..

inşallah başarılı yapımlarını izlemeye devam ederiz. öncülü gibi kaltak rollerde oynamazsa daha memnun oluruz..
  • hiç sevemediğim ve rol aldığı yapımları izlemekten vazgeçtiğim vasat oyuncu. neden büyük bütçeli filmlerde kendisine rol veriliyor anlayamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap