şükela:  tümü | bugün
 • henüz yirmi yaşında olmasına rağmen artistik patinajda çok çok başarılı olan ve partneriyle birlikte 2010 vancouver kış olimpiyatlarında altın madalya kazanan, her ne kadar göğüsleri çok ufak olsa da yüz güzelliğiyle bunu kapatan tatlı, şirin, küçük şey.

  bir fotoğrafı
 • 2010-2012 partneri (bkz: scott moir) ile dünya şampiyonudur. bir (bkz: marina anissina) değildir ama ondan sonraki en beğendiğim buz dansçısıdır. bir basın toplantısında gazetecinin de dediği gibi akademi ödülü alabilir. dans ederken müthiş bir oyunculuk performansı da gösterir. en beğendiğim performansları:
  farrucas
  carmen
  mahler
 • kanada'yı sevme sebebidir.
 • kanadalı buz patencisidir. partneri scott ile beraber şampiyonlukları vardır.

  nat geo people'da ki belgesellerini de denk geldikçe zevkle izliyorum.
 • partneri scott moir ile birlikte her piste çıkışlarında beni benden alan. gerçekten çok güçlü rakipleri var. onlardan çok daha iyi olanlar var ama kimse o ahengi sağlayamıyor.
 • nat geo people' da denk geldiğim belgeselleriyle dikkatimi çekmiş bir ice skater hatun.

  kanadalı katy perry idir kendisi. muhteşem vücudu ve aşırı sempatik yüzü ile hem seksi hem şirin hem atletik görünebilmeyi başarmaktadır. partneri scott moir ile izlenmeye değer performansları vardır. 2010 olimpiyatlarında altın, 2014 olimpiyatlarında ise gümüş madalyaları ayrıca iki dünya şampiyonlukları mevcuttur.

  buz dansını izlemeye bu ikili ile başladım. diğer çiftleri de izleyince aslında hiç zorlanmadan doğalmışçasına yaptıkları hareketlerin ne kadar zor olduğunu anladım. aralarındaki çekim inanılmaz. tam bir fan girl tadında "keşke sevgili olsalar yhaaa .s.s" modundayım.

  2010 yılında vancouver olimpiyatlarında yaptıkları tango romantika ve spanish flamenco şimdiye kadar ki en güzel danslarıdır diyebilirim. free dance bölümünde yaptıkları dans ise muhteşem ötesidir.

  ayrıca 2013 dünya şampiyonasında sergiledikleri carmen performansları izlemeye değer.

  2018 olimpiyatlarında yarışıp yarışmayacaklarına henüz karar vermemişler. umarım yarışırlar. geç keşfettiğim bu harika ikiliyi bir kez de olsa canlı izlemek harika olur.
 • 2018 kış olimpiyatları için scott moir'le birlikte geri döndüklerini geçtiğimiz günlerde açıklamış buz kraliçesi.

  tatlışlık
 • tam anlamıyla sınavdan 98 alınca ağlayan öğrenci tipi olan başarılı patenci.

  ayrıca birileri katy perry 'nin kayıp kız kardeşi dese inanırım. benzerlik için buyurunuz

  bu hanımefendinin öyle bir havası var ki partneri scott moir' in de kendisinden alta kalır bir yanı olmadığı halde gözümü bu kızdan alamıyorum. halbuki scott, mimiklerini tessa'ya oranla - yer yer abartı olsa da - daha iyi kullanır. ama ben bu kızı izlemekten scott ne yapıyor göremiyorum.

  ikisi de buzda şiir gibi kayıyorlar. eğer iki de bir düşüyorsanız insan imrenmeden edemiyor. çiftin ağzım açık izlediğim performansı ise moulin rouge

  son olarak şunu da ekleyeyim bu çiftten en fazla 10 yıl içinde bir evlilik haberi gelir. sürekli bunu inkar ediyorlar ama yemezler. 20 yıldır birbirlerinin suratından başka birini görmeyen insanlar ya antrenörleriyle evlenir ya da birbiri ile. ikisine de antrenördense birbirlerinin daha çekici geldiğini düşünüyorum. at fava bekle *