şükela:  tümü | bugün
 • adamın eleştiri tarzı güzel.
  helal olsun valla böyle giderse yolu açık ama vücut geliştirmeye yönelik içeriklerle ne kadar devam edebilir bilmem
  edit: kardeş çok bozdun be
 • hergüne bir video sözü verdi, sözünde de duruyor. severek takip ediyoruz.
 • özgün içerikler üreten, mizah anlayışı ile güldürürken düşündürmeyen powerlifting'ci bir genç. bu kaldırılan ağırlıkları umarım boşa kaldırmıyordur. cenk koçak gibi ülkemiz adına dereceler almasını dilerim ancak yaşam tarzıyla çok serkeş ve bir yerde sakatlanıp patlayacak gibi hissettiriyor.

  muhtemelen buraları okuyacaktır kendisine bu işe kanaldaki goy goya devam ederek günlük hayatta biraz daha disiplinli yaklaşmasını tavsiye ederim.

  bodybuilding, powerlifting, fitness kısaca ağırlık kaldırılan her türlü ıvır zıvırın deep turkish web'i youtube kanalı.
 • bu kanalın eski ismi demire tutunanlar'dı. cenk koçak ile vlog tarzı videolar çekiyorlardı. muhtemelen küstüler ya da aralarında bir şey oldu o da kendi lakabı olan ''testo taylan'' olarak kanalın ismini değiştirip yoluna devam ediyor,içerikleri güzel. başarılarının devamını diliyorum.
 • babbalar babbalar napinuz. kendisinin derhal bilge adam reis ile canli yayin yapmasini tavsiye ediyorum patlama yapar.
 • aşırı mütevazi, hayatın içindeki ciddiyetin esprili yanını görmeyi başarabilen bir adam. genel kültürü yüksek, güzel malzemeler çıkarıyor. alanında tek ve özgün kanalı oluşturdu eksikliği giderdi. yukarıda bir yazarın dediği gibi sporun deep turkish web'i gibi bir kanal yarattı. severek izliyoruz
 • videolarına çok güldüğüm youtuberdir. instagramdan leş formlar ve komik spor videoları bulup paylaşıyor, onu da mutlaka takip edin. video bildirimi geldikçe zevkten dört köşe oluyorum. keep up the good work.

  18.03.2022 edit: tüm fikirlerim değişti, takipçisinin hakaret içermeyen eleştiri mesajı yüzünden videosuna çıkarıp ezdiği için fikirlerimin değiştiği youtuber.
 • taylan’ı severdim ama kürde değilim deyip yalan söylemesinden sonra bi sempatim kalmadı kendisine de kanalına da. en son videosunda da siz küre girseniz böyle olabileceğinizi mi sanıyorsunuz masraflar benden buyrun girin tarzı bi konuşmasını gördüm sonra daha fazla dayanamadım videoya. bu arada birisinin ilaçlı olup olmaması tabi ki kimseyi ilgilendirmez ama millete siz genetik fakirisiniz benim genetik iyi ondan böyle falan diye saçmalarsan olmaz taylan.
  cenk’le attığı videolar güzeldi şimdi bi garip oldu kanal, komik desen komik de değil. unsub olmam yakındır.
 • 15 yıl önce olsa* birlikte antrenman yapmak isteyeceğim komik videolar çeken powerlifter. ilk videolarındaki deadlift formunu beğenmesemde zamanla güzel bir form tutturmuş. deadlift sonuçta gluteus maximusuna güvenmeyen yapamaz. genç arkadaş gayet güzel çalışıyor.
 • seçtiği videolar, yorumları ve tespitleriyle beni anıra anıra güldüren powerlifter. çocuk zeki zaten belli, odtü'de okuyor. başarısı daim olsun.
hesabın var mı? giriş yap