şükela:  tümü | bugün
81 entry daha
  • komik adam, net.

kafa dağıtıcı içerik üretiyor. çok içselleştirmeyin meseleleri.

yemek yerken izle geç.
  • steroid kullandığını kimse söylemek zorunda değil ama doğalım doğalım diye tutturduklarında çıldırıyorum. bunlar yüzünden biz vitaminsiz olduk. bizim salak tayfa da gerçekten doğal zannediyor bunları ve kendilerinün de öyle olabileceğini zannediyor. ölümüne savunuyorlar.
  • adam her şeyi dalgaya alıyor zaten bi ara protein bile hiç kullanmadım dedi sonra 3 gün sadece protein challenge yaptı. doğalım konuşmalarının tamamen dalga amaçlı kanal formatına uygun olduğunu düşünüyorum. doğal olup olmadığı ortada zaten. naturel diye savunanlar da büyük ihtimal 14 15 yaşında eline ağırlık almamış çocuklardır bilmiyor olabilirler.
  • youtubea eğlenmek için video attığını düşünüyorum. izleyicileri de gayet eğlendiriyor, sadece bu işlerde çok fazla tecrübesi olmadığından bazı hatalar yapmış (pek önemli olduğunu da düşünmüyorum) veyahut gerekli şeylerin altını çizmek ile ilgili biraz geç kalmakta (bir sonraki videoda anlatıyor. bu sorun kitle ile alakalı biraz da, iki tarafın orta yolu bulması da biraz zamanla olacak iş zaten)

ben açıkçası youtubeu ciddiye almamasını zeki olmasına bağlıyorum, eğer ciddiye alsa zaten sinir krizleri geçirir. şimdiki videoları gayet hoş ama gün gelir de gerçekten ciddi ve bilgilendirici videolar yaparsa da tadından yenmez.