şükela:  tümü | bugün
  • gönle lütfedilen, akıl nur'u.

iyi ki varsın...

22 !
  • icedinliyorsam olay büyük demektir.

...

seninle ankara'nın bir denize, bir göle ya da heybetli bir dağına değil de, özleme ve hatıraya çıkan sokaklarında el ele yürümekti aşk benim için.

kızılaydan çıkıp 50. yıl parkına tırmanıp inerken şımararak video çekmekti

armada'dan emekteki makro markete yürüyüp içecek alıp seni yurda bırakmaktı.

kızılaydan anıtkabir'in, maltepe'nin, derinliklerinden dolaşarak tandoğan'a gelmekti.

bahçelinin her sokağını karış karış ezberlemek her parkında saatlerce oturmaktı.

beşevlerden çıkıp yaya yolu olmayan yollarda 20 km yürümekti.

istanbul'un bir ucundan başlayıp taa kadıköy'e kadar inebileceğimize inandığın için, inanmasan da olsun deneyelim dediğin için seviyorum seni.

iyi ki varsın...

23 !
  • bugün kendisi ile hayatımı birleştirmek için büyük bir adım atacağım güzel insan.

kutlama mesajlarınızı bu başlık altında toplarsak ne güzel olur. hadi be sözlük iki kişiyi mutlu et.
  • lian yu'nun güzel bir karar ile hayatının gelecek döneminde de olmasını istediği yazar müstakbel yenge adayımız.

allah mutlu ve mesut etsin;
    şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

tetrahidrosaccharumyces
    #evetdebitsin
  • (bkz: eveti verin bu is huzur icinde cozulsun)

lian yu'nun mustakbel esi.
  • galatasaraylı lian yu ile dünya evine girmesini beklediğimiz yazar.

(bkz: düşünmeden evet)
  • evet evet yanlış duymadınız! sadece bir evet ile gelecekteki cimbomlu aslanların annesi olacak kişi.

not: evet haberini bekliyoruz artık, gelmezse sosyal medyayı ayağa kaldırırız.
  • galatasaraylı renktaşımız lian yu ile hayatını birleştirecek güzel insan. bir yastıkta bir ömür geçirmeniz temennisiyle, sarı kırmızılı yıllar diliyorum. *
  • allah bir yastıkta kocatsin. iki güzel insan hayatlarını birleştiriyor. umarım her günleri ilk günleri gibi olur.
    birbirlerine olan sevgileri hiç bitmez. şimdiden mutluluklar.
  • en az üç haa ona göre. *