• çalışanlarının işlerine olan saygısı ve müşteriye yaklaşımı ile bu dünyadan değilmiş izlenimi veren firma. söylemesi ayıp yılbaşı için hanım buradan bana bir saat almış. gayet güzel şık bir şey. ama aklımızda kalmaması için kanyon mağazası'na gidip diğer modellere de bakalım dedik. eşimin aldığı saat ve bir üst modeli arasında kararsız kaldım ki üst modeli yaklaşık 300 euro daha pahalı. buna rağmen adamlar eşimin aldığı saatin daha güzel ve daha şık olduğunu, üst modele hiç gerek olmadığını söyleyip durdular. daha çok kazanacak olmalarına rağmen bir kere bile üst modele yönlendirmediler. bu devirde böylesi bir yaklaşım gerçekten inanılacak gibi değildi. böyle insanların hala ticarette var olabilmeleri çok önemli. allah bol kazanç nasip etsin.
  • meistersinger gibi ruhu olan, tarz sahibi bir mekanik saat markasının distribütörü olan saatçi.
  • çalışanlarının
    müşterilere
    nazik
    davrandığı
    ender
    saatçilerden.
  • 6 haziran çarşamba günü tevfik aydın'ın sirkeci'deki mağazasına gittim. böyle kuşaktan kuşağa geçen bir yapının içinde misafir olmak çok güzeldi.

sevgili tissot'um da bakıma ihtiyacı vardı. (güngörmüş saatler arada sırada bakımdan geçmelidir.) aslında tissot'mu aylardır bakıma vermeyi düşünüyordum. fakat aramızda nasıl bir bağ oluştuysa artık bir türlü tissot'mdan ayrılamıyordum.

saati verirken, kendimi efsanevi kitap 'yüzüklerin efendisi'ndeki, esiri olduğu güç yüzüğünü kaptıran gollum gibi hissettim. elim titreyerek ömer bey'e uzattım saatimi (kıymetlimisss).

(http://mekaniksaat.blogspot.com/…gollum-tissot.html)
  • sattığı tissotlar sertifikalı ve orjinal midir merak içindeyim cunku piyasadan epey uygun fiyatları var. enteresan geldi bu durum
  • sahip olduğum her saati buradan satın aldım. türkiye'nin en iyi ve en ilgili saatçisi diyebilirim. mesela dün akşam 20:00'de mail attım ve faturamı kaybettiğimi söyledim. yönetim kurulu üyesi melahat aydın yarım saat sonra bizzat cevap verdi ve sabah faturamı mail atacaklarını belirtti. mail'e cevap verdiğinde saat akşam 20:30'du. ayrıca tissot otomatik saatlerde giriş seviyesidir. fiyatı gayet normal yani. asıl pahalı satanlardan şüphelenmelisiniz.
  • mondaine marka saatlerin türkiyedeki tek satıcısı. çok pahalıya satıyorlar o ayrı mevzu. buradan kınıyorum kendilerini.
  • yaklaşık 1 ay önce sirkeci'ye rahmetli dedemin saatini tamir ve bakım yapmak için götürdüm. normalde şah as han'daki saatçilere götürecektim. öncesinde tissot prx bakmak için tevfik aydın saat'e girdim, tissotprx'in istediğim rengi yoktu. sohbet ederken dedemin saatini getirdiğimi tamir yapıp yapamayacaklarını sordum, sağolsun ilgilendiler. ustaları önce kontrol etti, sonra çalıştığını ve yapılması gereken şeyleri güzelce anlattı. bu tarz eski saatleri tamir etmekten kendilerinin de hoşlandıklarını (nacar marka) söyledi, bende güvenip bıraktım. almaya gittiğimde çok da güzel yapmışlardı, sağolsun usta arka kapak içindeki dedemin daha önce tamir için verdiği saatçinin notunu da silmemiş (dedemin adını ve tamir fiyatını yazmış) çok güzel sohbet ettik herkes çok ilgili davrandı, gerçekten profesyonel bir ekip. şansıma prx'in istediğim modeli de gelmiş, satıcı arkadaş beni hatırladığı için hemen söyledi. 2 saati de alıp çıktım memnun bir şekilde. sıradaki hedefim mondaine marka bir saat.
  • personelinin dil bilgisi konusunda eksikliği var, bilgileri olsun: http://i.hizliresim.com/qrmg3r.jpg
  • yılların saat firması. ilgi ve alakaları üst düzeydedir. her türlü problemde yanınızda olur. yıllardır saatlerimi buradan alırım. tamir ve bakım işlerinde de güvenle saatinizi teslim edebileceğiniz bir işletmedir.
hesabın var mı? giriş yap