şükela:  tümü | bugün
  • amator eglendirir. konusma dediginiz de boyle bir cumlelik sloganlardan olustugu icin hedef kitlenin hosuna gidiyor. musluman uyuma dese de efsane konusmadir ki iki cumle ust uste kurabileni zaten cumhurbaskani yaptiniz.
  • iyi yalamıştır sayın cumhurbaşkanını. hoş, en iyi yaptıkları şey bu zaten.
  • efsane mi ? bu adama efsane filan diyebilmek için maaşların epey yüksek olması gerek
  • (bkz: yav he he)

tüm sülalesini belediyeye sokan adam millete ahlak dersi veriyor. utanma da yok.
  • bu ne amk, ibb meclisi lan orası. ilkokul öğrencisi seviyesinde laf sokma çabaları. gerçi aha işte kitle de bu başlığı açan arkadaştan belli oluyor. 10 yaşındaki çocuğun ağzından çıkacak seviyedeki laflarla gaza geliyorlar
  • "ne alaka" demiyorsanız tebrikler, bu toprakların çocuğusunuz.
  • halkı açlıktan intihar eden ülkenin cumhurbaşkanı ve onun avarelerinin ne olduğunu anlamak için hiçbir toprağın çocuğu olmana gerek yok.

başka bir şeyin çocuğu olma yeter.
  • ucuz methiyeler, boş sözlerle bezeli konuşma.

tefo, ben bu toprakların çocuğuyum. benim tüm akrabalarım da bu toprakların çocuğu. rte'yi başta anlamıyordum ama sonradan kabullendim ve anladım:

insanoğlu doyumsuzdur, güç ve para hırsı vardır.bu uğurda herşey mübahtır ona, her şey anlamsız bir araçtır...
  • hangi toprakların çocukları olacakmışız gerçekten anlamadığımdır. gürcü topraklarının mı, amerika topraklarının mı yoksa arap topraklarının mı?
  • tevfik göksu'dan sonrasını okumadım