şükela:  tümü | bugün
 • bakırköy 3. sulh ceza hakimliği'nin mehmet tevfik göksu’nun talebi üzerine verdiği 02.07.2019 tarih ve 2019/3349 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • şimdi sildirince dememiş mi oldu? *

  (bkz: işte şimdi sıçtınız)
  izlemeyenler için amme hizmeti
  video için: bu dakikalarda gelecek bir gol ve hatırlatma için roriro isimli yazarlara teşekkürler.
  edit: video geldi
 • başlık her şeyi anlatıyor zaten, entryleri sildirsen ne fayda. şu başlığı okuyup meselenin ne olduğunu anlayamayacak aktroll bile yoktur.
 • milli mücadele döneminde aziz vatanı kurtarmak için canını korkusuzca veren vatan evlatlarına hakaret eden şahsın beyanıdır.

  cumhuriyetimizin kurucusu ve yegane liderimiz mustafa kemal atatürk`ün aşağıda sözlerini tarihe bir kez daha not düşüyoruz;

  “arkadaşlar...

  beş sene önce ilk kez samsun'a ayak bastığım zaman bana kalp gücü veren vatandaşlarımın ilk sırasında trabzonluların bulunduğunu asla unutmayacağım.

  sakarya büyük kanlı savaşına üçüncü tümen ile yetişen trabzon evlatlarının savaş alanında gösterdikleri özverili çabaların kıymetli anısı , bilincimde sürekli canlı kalacaktır. “
 • ahahahahhaa bu da sildirmiş yaa, yeminle mahkemeler bunlara çalışıyor. en sevdiğim de kimin talebi üzerine sildirildiğinin yazması
 • bundan sonra denk geldiğim bu tarz her başlığa yazacağım, ta ki cevap gelene kadar. ekşi sözlük yönetimi, bu başlıktaki entrylerin silinmesine dair mahkeme kararıyla alakalı olarak,

  - bu karara itiraz edecek mi?
  - itiraz sonucunu yazarlarla paylaşacak mı? kabul edilirse entryler canlanacak mı?
  - itiraz reddedilirse anayasa mahkemesi'ne başvuru yapmayı düşünüyor mu?
 • bilale anlatır gibi yazayayım. esenler belediye başkanı tevfik göksu’nun halkın 2,5 ay arayla üst üste seçtiği istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğlu üzerinden tüm trabzonlu’ları aşağılamak amacıyla bizzat söylediği ırkçı hakaret içeren söylem.

  konudan alakasız ama birde şöyle bir mevzu vardı (bkz: 1.3 milyar tl)
 • bir kısım insanların gerçek yüzünü görmek açısından müthiş güzel bir hadise olarak tarihe geçmiş olaydır. bir garip adem bir topluluğa yunanlı demekle onlar yunanlı olmaz, velev ki onlar yunan olsun, bu ayrıştırıcı dilin bu zihniyetin arka kodlarını anlamak açısından önemi çok büyüktür. bu zihniyet demokrat olamaz ve demokrasi bunlar için varılacak hedefe kadar binilecek vasıtadır ve hedefe vasıl olunca inilir.
 • bu ne ya mahkeme kararıyla halkın olan biteni konuşmasını engelletmek nedir? yetti artık. kamuyu ilgilendiren bir konuyu, kamuyu hedef alarak, kamuya açıklıyorsan eğer kamu da bunu konuşur. hatırlatayım kamu=halk! hakaret yok, iftira yok..basına yansıyan bir konu hakkında kimse konuşamaz diyerek bunu mahkeme kararına bağlamak hukuk olabilir mi?
 • siyasi kariyeri bitmiş bi şarlatanın sözleri. vurmayın daha.