şükela:  tümü | bugün
  • burun estetiği konusunda tek geçtiğim, on numara, işinin ehli, sempatik, şeker lokması genç ama supersonic doktor.

burundan ameliyat olmam gerekiyor açtım interneti bakıyorum bana neşter atacak birine ihtiyacım var. bu hocaya denk geldim; adı tevfik sözen'miş. ulan araştırdım adamı öve öve bitirememişler sanal alemde. hakkında yazılanları okuyunca kendimi geçtim koca ülkeyi bile bu adama emanet edesim geliyor. neyse abicim oku oku çıkardığım sonuç şu; adam evliya gibi kimi ameliyat etse çıkan sonuç muhteşem...

ölüyü bile diriltir deyip o gazla dayandım kapısına "hoca bi el at şu burna"

adam harikulade yaptı burnumu. ameliyat öncesi sonrası her şeyimle birebir ilgilendi. hatta sabaha karşı 6'da durum değerlendirmesi yaptığımızı biliyorum. 7/24 ayakta.

adam uçmuş, türkiye yetmemiş, amerika'da falan da eğitim almış. genç ve başarılı bir doktor.

hey sözüm sana arkadaşım, güvenle bu hocaya gidip ameliyat olabilirsin. ankara hacettepe'de görev yapmakta şu sıralar.
  • dünya tatlısı, işine aşık, hastalarıyla aşırı ilgili, enerjisi hiç düşmeyen hacettepe üniversitesi kbb uzmanıdır.
    not: buralar hep entry dolacak yakın zamanda.
  • övmeye geldiğim doktor, kbb uzmanı, hacettepe öğretim üyesi, enerjisini hep yüksekte tutan, vizyonu geniş, üç çocuk babası bir ağabeyimizdir. öyle enerjik ki size de inhibisyonunuzu kaybettiriyor adeta. öğrencinin dilinden konuşması; derdine, tasasına ortak olması ve kariyer seçimine yön vermesi ile de introduction derslerinin vazgeçilmezi. işini iyi yapan bir doktor arıyorsaniz sizi yanıltmayacak bir tercih yaptınız demektir.

not: bir sonraki mezzaluna görüşmesini iple çekiyoruz efendim. biz ödeyeceğiz sanmakta yanılıyor, yine pamuk eller cebe (bkz: swh)
  • sempatik, enerjik ve güven veren bir havası var. doktor mu arıyorsunuz? muayeneye gidin, 10 dakika sonra arayışlarınız sona erer.

ancak...

maalesef benim ameliyatım başarısızdı. burnumun çatısı yanlış kaynadığı için bir taraf şiş, diğer taraf göçük kaldı. bu kadar güvendiğim ve senelerce ameliyat tarihi için beklediğim doktor, aylar boyunca bana bunun ödem olduğunu ve geçeceğini söyledi. "ödem" geçmeyince başka doktorlara muayene oldum ve gerçeği öğrendim, ödem değilmiş. yanlış kaynamış.

burun estetiği ameliyatlarının başarı oranı %90 civarında. yani 10 hastadan 1'inde revizyon gerekiyor. çok az hata yapan bir doktor için 20 hastadan 1'i diyelim. istatistiki olarak bir cerrahın hata yapmama ihtimali yok.

isterdim ki bu kadar tecrübeli, başarılı(?), işini seven bir doktor hata yapabileceğini de bilsin, kötü geçen ameliyatlardan sonra da davranacağını öğrensin, hastasını karşısına alıp durumu açıklayabilsin, göz göre göre günü kurtarmak için yalan söylemesin. bir insanın egosu için böylesine düştüğünü görmek gerçekten üzücü.

size tavsiyem benim gibi instagram resimlerine veya bazı forumlarda çoğu yeni yaratılan kullanıcılar tarafından yazılan yüzlerce övgü mesajına kanmayın. hoca belirli bir popülariteye ulaştıktan sonra forum mesajları nedense bir anda kesildi.