şükela:  tümü | bugün soru sor
 • burun estetiği konusunda tek geçtiğim, on numara, işinin ehli, sempatik, şeker lokması genç ama supersonic doktor.

  burundan ameliyat olmam gerekiyor açtım interneti bakıyorum bana neşter atacak birine ihtiyacım var. bu hocaya denk geldim; adı tevfik sözen'miş. ulan araştırdım adamı öve öve bitirememişler sanal alemde. hakkında yazılanları okuyunca kendimi geçtim koca ülkeyi bile bu adama emanet edesim geliyor. neyse abicim oku oku çıkardığım sonuç şu; adam evliya gibi kimi ameliyat etse çıkan sonuç muhteşem...

  ölüyü bile diriltir deyip o gazla dayandım kapısına "hoca bi el at şu burna"

  adam harikulade yaptı burnumu. ameliyat öncesi sonrası her şeyimle birebir ilgilendi. hatta sabaha karşı 6'da durum değerlendirmesi yaptığımızı biliyorum. 7/24 ayakta.

  adam uçmuş, türkiye yetmemiş, amerika'da falan da eğitim almış. genç ve başarılı bir doktor.

  hey sözüm sana arkadaşım, güvenle bu hocaya gidip ameliyat olabilirsin. ankara hacettepe'de görev yapmakta şu sıralar.
 • övmeye geldiğim doktor, kbb uzmanı, hacettepe öğretim üyesi, enerjisini hep yüksekte tutan, vizyonu geniş, üç çocuk babası bir ağabeyimizdir. öyle enerjik ki size de inhibisyonunuzu kaybettiriyor adeta. öğrencinin dilinden konuşması; derdine, tasasına ortak olması ve kariyer seçimine yön vermesi ile de introduction derslerinin vazgeçilmezi. işini iyi yapan bir doktor arıyorsaniz sizi yanıltmayacak bir tercih yaptınız demektir.

  not: bir sonraki mezzaluna görüşmesini iple çekiyoruz efendim. biz ödeyeceğiz sanmakta yanılıyor, yine pamuk eller cebe (bkz: swh)