şükela:  tümü | bugün soru sor
11 entry daha
 • nickimi seven berserkergang kardeşimiz nickimin altına ikinci kez kendiliğinden gelmiş. daha önce entry linki verirken şimdi haksız çıktığını kendi bile kabullenmiş ki link verememiş, ben yardımcı olayım: (bkz: #73468734) ki maddisli kardeşimiz gibi yanlış anlamalara sebep olmasın.

  kendisi bilgin gökberk'in zamanında yandaşlık yapmaya çalışıp beceremeyince u dönüşü yaptığını iddia etmiş, ben ise adamın eskiden beri yalakalık yaptığına hiç rastlamadığımı soyledim, varsa gösterin o yazıları dedim. yazı mazı gelmedi tabii, kuru gürültü.

  edit: kuru gürültüye devam, hala bir kanıt yok. hayır olsa haklıymışsın ben bilmiyordum diyeceğim ama maalesef yok.

  edit 2: bu kardeşimiz aylar sonra hala bir kanıt bulamamış olacak ki attığı iftiranın üstünü örtmeye çalıştığı bir edit daha girmiş, becerememiş o ayrı. internet şöyle internet böyle diyeceğine bilmen gereken en önemli şeyi atlamışsın (burayı iyi oku bunu sana anan baban bile öğretmedi, sürekli yaş muhabbeti yapıyorsun bari tam aksi biri olduğunu belli etme); biri hakkında bir iddiada bulunacaksan kanıtını sunacaksın, yoksa yaptığın şeyin adı iftira atmak olur. o yüzden bilgin gökberk'in akp'ye yalakalık yaptığını iddia ediyorsan adamın bu yöndeki herhangi bir yorumunu/yazısını/tv programından videosunu göstermen lazım, akp dediğin zaten 2002'den beri var, sanki menderes'ten bahsediyoruz da tozlu arşivleri kurcalamak gerekiyor =))

  belki de bunlar bahanedir, berserkergangrgr kardeşimiz bu sıcak yaz günlerinde nickimin altında serinlemeye gelmiştir. öyleyse hoşgelmistir.

  bu arada hala geçerli: kanıt sunduğu halde evet haklıymışsın diyeceğim.

  edit 3: hobaa yeni edit gelmiş, buradaki 2. entrysini silip en baştaki entrysine taşınmış.

  şimdi de ağız değiştirmiş berserkergangsrsr kardeşimiz. önceden demişti ki bilgin gökberk iktidara yalakalık yapmaya çalıştı ama beceremedi, şimdi de diyor ki bilgin gökberk iktidara yanlamakta gecikince muhalif bebelerin gözünü boyamaya başlamış. şimdi bu herif senin dediğin kadar (yani ağız değiştirip de yazdığın ikinci şeye göre) kaypak olacak, ama sonra tüh diyecek, hükümete yalakalık yapma trenini kaçırdım =)) olm hükümete yanlamak isteyen yanlar bu kadar basit, hükümet khk mı çıkardı yalakalık sezonu kapanmıştır diye? sıçıp sıvadığın bir mevzuda daha fazla batma ve edit 2'de verdiğim nacizhane tavsiyeye uy, üç kuruşluk algılarınla yaptığın tahminleri kesin bilgiymiş gibi yazma orda burda.
6 entry daha