şükela:  tümü | bugün
11 entry daha
  • nickini gökmen özdenak'tan ilham alarak mı seçti merak ediyorum. başta troll mü acaba dedim, değil. keşke troll olsaydı, bir insanın anlamadığı bir konuyla bu kadar ilgilenmesi ve bir arpa boyu ileri gidememesi korkunç bir şey. gördüğüm kadarıyla diğer yazarlar da durumu fark etmiş. benim aksime oldukça kibar bir insan, takdir ettiğim tek yönü bu.

edit:

"nickimi seven berserkergang kardeşimiz nickimin altına ikinci kez kendiliğinden gelmiş."

sanırım arkadaş normalde buraya otobüs kaldırıyordu, ben kendim gelince ilgisini çekmiş. 5 saniye uğraşarak gösterdiğim entry'den gerekli çıkarımı yapacak kapasitede biri olsaydı burada ikinci kez bir şeyler yazıyor olmazdım değil mi? yaşın 20 değil, 20 senedir bildiğim adamı bana anlatıyor. hadi birader, sabri'yi yalamaya + bir tarafından fason futbol taktikleri uydurmaya devam. sen kendini rezil etmeye devam ettikçe ben buraya yazmaya devam edeceğim, hiç endişelenme.

"daha önce entry linki verirken şimdi haksız çıktığını kendi bile kabullenmiş ki link verememiş."

uzun bir ahaha yazardım şuraya ama öyle yapınca başka anlıyorlar. cidden algı sıkıntısı var adamda, üzüldüm. üşenip vermediğim entry'i ekleyeyim ki, elemanın içi iyice rahatlasın.

(bkz: #6901863)

şaka gibi bir insan. sen anaokuluna bile gitmiyorken gazetelerde okuduğum, hakkında fikir sahibi olduğum adam için 15 yıllık köşe yazısı araştırması mı yapacağım? çok merak ediyorsan adamın o dönem çalıştığı gazetelerin arşiv kısmına uğra, tek tek oku. bu kadar uğraşmayacaksan babana sor, belki o biliyordur. bu yeni jenerasyon veletlerin her şeyin internetten saniyesinde şak diye çıkacağına inanmaları beni çok güldürüyor.
  • nickimi seven berserkergang kardeşimiz nickimin altına ikinci kez kendiliğinden gelmiş. daha önce entry linki verirken şimdi haksız çıktığını kendi bile kabullenmiş ki link verememiş, ben yardımcı olayım: (bkz: #73468734) ki maddisli kardeşimiz gibi yanlış anlamalara sebep olmasın.

kendisi bilgin gökberk'in zamanında yandaşlık yapmaya çalışıp beceremeyince u dönüşü yaptığını iddia etmiş, ben ise adamın eskiden beri yalakalık yaptığına hiç rastlamadığımı soyledim, varsa gösterin o yazıları dedim. yazı mazı gelmedi tabii, kuru gürültü.

edit: kuru gürültüye devam, hala bir kanıt yok. hayır olsa haklıymışsın ben bilmiyordum diyeceğim ama maalesef yok.

edit 2: bu kardeşimiz aylar sonra hala bir kanıt bulamamış olacak ki attığı iftiranın üstünü örtmeye çalıştığı bir edit daha girmiş, becerememiş o ayrı. internet şöyle internet böyle diyeceğine bilmen gereken en önemli şeyi atlamışsın (burayı iyi oku bunu sana anan baban bile öğretmedi, sürekli yaş muhabbeti yapıyorsun bari tam aksi biri olduğunu belli etme); biri hakkında bir iddiada bulunacaksan kanıtını sunacaksın, yoksa yaptığın şeyin adı iftira atmak olur. o yüzden bilgin gökberk'in akp'ye yalakalık yaptığını iddia ediyorsan adamın bu yöndeki herhangi bir yorumunu/yazısını/tv programından videosunu göstermen lazım, akp dediğin zaten 2002'den beri var, sanki menderes'ten bahsediyoruz da tozlu arşivleri kurcalamak gerekiyor =))

belki de bunlar bahanedir, berserkergangrgr kardeşimiz bu sıcak yaz günlerinde nickimin altında serinlemeye gelmiştir. öyleyse hoşgelmistir.

bu arada hala geçerli: kanıt sunduğu halde evet haklıymışsın diyeceğim.
6 entry daha