şükela:  tümü | bugün
10 entry daha
 • nickini gökmen özdenak'tan ilham alarak mı seçti merak ediyorum. başta troll mü acaba dedim, değil. keşke troll olsaydı, bir insanın anlamadığı bir konuyla bu kadar ilgilenmesi ve bir arpa boyu ileri gidememesi korkunç bir şey. gördüğüm kadarıyla diğer yazarlar da durumu fark etmiş. benim aksime oldukça kibar bir insan, takdir ettiğim tek yönü bu.

  edit:
  "nickimi seven berserkergang kardeşimiz nickimin altına ikinci kez kendiliğinden gelmiş."

  sanırım arkadaş normalde buraya otobüs kaldırıyordu, ben kendim gelince ilgisini çekmiş. 5 saniye uğraşarak gösterdiğim entry'den gerekli çıkarımı yapacak kapasitede biri olsaydı burada ikinci kez bir şeyler yazıyor olmazdım değil mi? yaşın 20 değil, 20 senedir bildiğim adamı bana anlatıyor. hadi birader, sabri'yi yalamaya + bir tarafından fason futbol taktikleri uydurmaya devam. sen kendini rezil etmeye devam ettikçe ben buraya yazmaya devam edeceğim, hiç endişelenme.

  "daha önce entry linki verirken şimdi haksız çıktığını kendi bile kabullenmiş ki link verememiş."

  uzun bir ahaha yazardım şuraya ama öyle yapınca başka anlıyorlar. cidden algı sıkıntısı var adamda, üzüldüm.
 • nickimi seven berserkergang kardeşimiz nickimin altına ikinci kez kendiliğinden gelmiş. daha önce entry linki verirken şimdi haksız çıktığını kendi bile kabullenmiş ki link verememiş, ben yardımcı olayım: (bkz: #73468734) ki maddisli kardeşimiz gibi yanlış anlamalara sebep olmasın.

  kendisi bilgin gökberk'in zamanında yandaşlık yapmaya çalışıp beceremeyince u dönüşü yaptığını iddia etmiş, ben ise adamın eskiden beri yalakalık yaptığına hiç rastlamadığımı soyledim, varsa gösterin o yazıları dedim. yazı mazı gelmedi tabii, kuru gürültü.

  edit: kuru gürültüye devam, hala bir kanıt yok. hayır olsa haklıymışsın ben bilmiyordum diyeceğim ama maalesef yok.
4 entry daha