şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de 30 martta vizyona girecek olan, yapımcılığını michael mann'ın üstlendiği polisiye. chloe moretz var dediler izledik ama chloe moretz dışında kayda değer bir şeylerinin olduğunu söylemek zor. yönetmeni de michael mann'ın kızı ami canaan mann'miş bu arada.
  • jenerik akarken yönetmenine sövdürecek kadar kötü bir yapımmış harbiden. gereksiz sahneler, kötü yazılmış karakterler, daha ötesi gereksiz yan öykü ve karakterler, kötü diyaloglar, germeyen gerilimli sahneler ve pek tabii yerlerde sürünen oyunculuklar... michael mann'in kızı "bir michael mann" olamamış. babası gibi suç türüne atlamış ilk filminden ama hem aldığı senaryo bayağı kötü, hem yönetmenliği. yorumlamaya daha fazla devam edemeyeceğim.
  • filmi the walking dead'de negan karakteri ile boy gösteren (bkz: jeffrey dean morgan) için indirmişim ve 2 yıl sonra izlemek nasip oldu fakat hiç bir sürükleyiciliği yok, çok saçma mekanlar ve birbiriyle alakasız olay öyküleri mevcut. kendimi sinemada bu filmi izleyenlerden olmadığım için şanslı hissediyorum. başka yapımlarda çok üst düzeyde parlayan oyuncuları resmen burada heba etmişler.
  • ami canaan mann ilk filminin acemiliğiyle gerçekten oldukça dağınık bir işe imza atmış. senarist olarak ilk işine imza atan don ferrarone'nin senaryosu da açıkçası kendisine çok geniş bir alan açmıyor. bir sürü gereksiz yan karakter arasında, hiçbirinin hikayesine tam anlamıyla vakıf olamadan finale kadar geliyoruz...

    (http://hayatimizsinema.blogspot.com/…um-tarlas.html)
  • iyi aktör ve aktrislerin harcandığı film..