• 9. nesil bir yazar kişi. *
  • i can football ile başlayan tanışıklığımı sonrasında wecanfootball ve msnde devam ettirdiğim kişi.çoğu arkadaşının carlos paraibna diye çağırdığı ama bende hep ibne olarak kalacak insan.muhabbeti de sarar, bol bol konuşuruz.''konuşuruz g*tle'' demek isterdim ama neyse şimdi. bir de takımı var kaptanlık yaptığı sao caetano diye, iyi ayakta tutuyor takımı ama dayanamaz patlar yakında.
  • ne futboldan ne seksekten anlar hantal sakallı insan irisi. tutturmuş one on one yapamadık diye. tamam ulan, gelicem bi gün bilkente öpücem seni. ne acelen varmış be tanoka beard.
  • kendisine danıştığım bir konu üzerine zaman ayırıp uzunca bir mesaj yazarak incelik gösterdi, sağ olsun..
  • ''finallerim var abi'' diyerek maçlara gelmeyen ama gece 12'lere kadar dışarılarda sürten yazarımsı yazar.
  • ailecek takip ettiğimiz film analizlerini neden azalttı bilinmez de, kadınların anatomik yapısal detaylarına bu kadar takılan bir hemcinsime daha rastlamadım. adam seçici beyler. çapraz bug'a endeksli golcü seni. *

(bkz: carlos paraiba)

(bkz: bir i can football vardı noldu ona)
  • bir zamanlar i can football'u iyi oynadigini zanneden yegane dostum.
    dost aci soyler ama..
  • gece gece, 'sütyen mühendisliği' gibi bir istihdam alanı yarattığından hayranlığımı gizleyemiyorum sjadklskdafsdgf.
  • an itibarıyla leyla.
  • neden uçuruldu bilmiyorum da, bu adamın şurada yaptığı makara mı battı size amına koyim? neyse siktir etsin, inci semaları daha müsait kendisine. yığınla kendini tanrı ilan eden budalanın cirit attığı, tapınıldığı bir mecrada yazmamak çok da büyük bir kayıp değil esasen.
hesabın var mı? giriş yap