şükela:  tümü | bugün
  • çok da engin olmayan bilgilerime ve 3-5 dk.'lık google araştırmalarıma dayanarak, ülkedeki en kurumsal osgb olduğuna kanaat getirdiğim ortak sağlık güvenlik birimidir. web sitesi şu şekil.

(bkz: portclinic)
    (bkz: osgb)
  • (bkz: iftira)
  • türkiye'nin en büyük kurumsal firmalarıyla çalışan fakat bırakın başkalarının iş sağlığı ve güvenliği risklerini yönetmeyi daha kendi içindeki süreçleri bile düzgün yönetmeyi beceremeyen, kurumsalımtrak firma.
  • kendilerini standart üstü olarak nitelendiren fakat uzmanlarına standart altı maaş veren firma. biri kurumsal mı demişti?
  • siz hiç iş aramıyorken sizi arayıp halihazırda çalıştığınız işinizden daha iyi bir iş önerdikten sonra tam sözleşme imzalama aşamasına gelince bir daha aramayan, aramalarınıza cevap vermeyen! sizi ortada bırakan sözde standart üstü kurumsalımsı firma.

aylar sonra editi: yaptıkları rezilliği unutup yine iş teklif etmek için aramışlardır. daha da ne denir bilemedim... yorum sizlerindir...
  • ben geçen sene çalışmaya başladım bu firmada büyük firmalar nasıl çalışıyor bu tezle anlamış değilim bir tanede memnun çalışan görmedim. başta anlaştığımız fiyat üzerinden sigorta primini yatıracaklardı ama sonradan bir kısmını sosyal yardım olarak göstererek yatırmaya başlamışlar çok ilginçtir aslında detayları anlatmayayım bir kandırmaca durumu var şok oldum. bir keresinde de maaş yatmadı aradık söyledik nasıl yatmaz bla bla dediler bir baktılar maaşımızı yatırmayı unutmuş kekolar.
    buradan bu firmayla çalışan kurumsal firmalara sesleniyorum agalar ceolar müdürler bu firmanın kurumsal yapısında insanların sigorta primlerini eksik yatırmak varmış tanıdığım herkes aynı durumda hala çözüm bekliyoruz.
    (bkz: kelek)
    (bkz: yok artık)
  • ilk iş görüşmesinde ilettiği maaş teklifini, siz ikinci görüşmeye ok verip gittiğinizde düşüren bir osgb. amacınız ne kardeşim, üçüncü görüşmede biraz daha düşürür asgari ücrete yaklaştırırız biz bunu niyetindeler mi acaba
  • ülkenin en büyük osgb'sidir.

leş haline gelmiş piyasada görece daha etik çalışır.

anlı şanlı muhtelif sağlık grupları altında ( bknz; eczacıbaşı osgb, acıbadem osgb ) hizmet veren osgb lerden çok daha kurumsal ve tecrübeli bir firmadır.