şükela:  tümü | bugün
953 entry daha
  • durup dururkentez.yok.gov.tr adresine girip akademik ünvan sahibi olan birkaç dingil ne yazmışlar diye bakasım geldi. normal bir insan davranışı olmadığını kabul ediyorum.

tabii ilk olarak kendi okulumdaki akademik kadro neler saçmalamış diye merak ettim. beklentim sıfır. hatta birkaçının torpille girdiğini düşünüyordum.

en fasulye dediğim adam ortalığın anasını ağlatmış. bundan bir cacık olmaz dediğim kadın ordan girmiş burdan çıkmış. bu daha çömez çekirge, bir halttan anlamaz dediğim kız bilmem kaç yüz sayfa mantıklı mantıklı döşemiş. en kralı diye düşündüğüm hoca görece az sayfaya sahip olsa da yazdıklarıyla yeni din bile kurulur. yani o kral olmaya devam ediyor. bazıları çok ilgimi çekti, okuyabildiğim kadarını okuyup daha sonra devam etmek için yıldızladım. bundan sonra favori mekanım bu sitedir. devasa bir arşiv.

durduk yere hepsine saygım arttı. world’ü açsam da o kadar sayfa sadece abece’yi tekrarlayıp, sayfa numarası yazsam, başa dizin koyup her sayfaya da alfabedeki harflerin kaynakçasını falan yazsam içinde fikir olmamasına rağmen bayağı bildiğin kendiliğinden 3 kat artarım.

kıytırık bir iş olmadığına ikna oldum. sağlam kafa patlatıyorsunuz.
    yazım sürecinde olanlara sabır ve başarılar dilerim.
1 entry daha