şükela:  tümü | bugün
  • hakkında ne zaman entry yazsam silinen kişi, demek ki, insanları sosyal mecralarda takip edip sonra da takipten çıkan, bu ucuz yöntemle ego tatmini yaşayan, bu haliyle de yazar olduğunu iddia eden biri olduğunu yazmamam gereken kişi.
  • bu kişi aylar önce twitterda beni eklediği için ben de kendisini eklemiştim. hatta kitapçıya gidince şöyle bir kitabına bakmayı bile düşünmüştüm sonra unuttum gitti. az önce baktım. sadece ben kendisini takip eder durumdaymışım meğer. muhtemelen de hayli zamandır. ha bir sakıncası yok ama hileli bir durum bu. o yüzden vazgeçtim takipten. yıllar önce cem akaş ve tayfasının kapağına borges, cortazar yazarak çıkardıkları çakma kitabı hatırlattı bana. okurken bir süre öykülerin istanbul'da geçmesi ve birbirleriyle bağlantılı olması devrelerimi yakmıştı. samimiyetsiz, karşı tarafı aptal yerine koyan, hatta tepeden bakan, salak borges adını görünce atlayıp almış diye sahtekarlıklarını egosal tatmine çeviren anlamsız bir benzeri hareket ve iddia ediyorum ancak bizim gibi yavşak ülkelerin okur yazar kısmında görülecek türden bir saçmalık.