şükela:  tümü | bugün
 • neye göre belirlendiğini anlayamadığım bir makyaj videosu.
 • asla bir (bkz: drama queen) in yapmayacağı makyaj. 35 kedisi olan teyze makyajı deseydi yeri olurdu.

  bir de, tezer özlü üzerinden prim de yapıldı ya, daha ne diyeyim. yani tezer özlü ve makyaj. komik. bir de okuyor, tonlamaya o kadar odaklanmış olmalı ki okuduğunu anlamıyor olsa gerek. zaten tezer özlü okuyan bir kadının bunu izleyip, bu şekilde kendisini ifade etmeye çalışacağını asla düşünmüyorum.
 • saçmalığın daniskası. tezer özlü okumak herhangi bir makyaj tarzını yanında getirmez ki.
  aslında tezer özlü okumak başlı başına bir tarz meselesi değil bana göre.
  tezer özlü'nün bütün kitaplarını okuyan ve kendisini çok seven biri olarak bence tezer özlü'de simgeleşmiş ve makyaj konusu olacak bir detay göremedim ben.

  tanım:prim yapmak amaçlı çekilmiş makyaj videosu
 • makyaj videosu olmayan video.
  kızımız burada dikkat çekici bir başlık koyarak videosunun izlenmesini amaçlamış. esasında içerikte makyaj filan yok. tezer özlü kitaplarını "kendince" incelemiş. çoğunlukla kitaptan bazı pasajları okuyor. şahsen başarılı bulmadım kendisini. merak edip bir başka videosuna baktım, orada da hayatımızı değiştirecek 12 kitaptan bahsediyordu. ilk sırada iskender pala vardı bu incelemede de. sonuç olarak koşarak uzaklaştım.

  muhtemelen makyaj videoları kadar ilgi çekmeyecek. çekecek olsa da derinlik açısından aynı seviyede olan bir video olmuş. bu da yeni bir akım olabilir ama olmayabilir de. bakalım nereye kadar yozlaşacağız.